Московський патріарх нагородив Януковича премією

Президент пошкодував, що заплановані раніше міжнародні заходи не дадуть йому можливості бути присутнім на церемонії вручення премії 21 січня 2011 року.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило, а також правління та опікунська рада Міжнародного громадського фонду єдності православних народів присудили президенту Віктору Януковичу премію "За видатну діяльність зі зміцнення єдності православних народів. За утвердження і просування християнських цінностей у житті суспільства" імені Патріарха Алексія II.

У листі до глави РПЦ Янукович подякував за нагороду і пошкодував, що заплановані раніше міжнародні заходи не дадуть йому можливості бути присутнім на урочистій церемонії вручення премії 21 січня 2011 року.

Янукович побажав патріарху Кирилу та Міжнародному громадському фонду єдності православних народів і всім лауреатам премії фонду подальших успіхів у справі зміцнення духовних і культурних зв`язків між народами християнської традиції.

Нагадаємо, нещодавно Львівська міська рада закликала Януковича не допускати преференцій для Української православної церкви Московського патріархату з боку влади, та не допустити насадження "московсько-чекістської єресі "патріарха" Гундяєва".

Читайте також:

Януковича звинуватили в дискримінації всіх церков, крім Московської

Тимошенко вимагає від Януковича захистити Київський патріархат

Герман запевнила, що Софію не віддадуть Московському патріархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: