Янукович подякував Пшонці за вірність і відданість

Президент подякував генпрокурору за "неоціненний внесок у боротьбу з організованою злочинністю й подолання корупції в нашій країні".

Президент Віктор Янукович подякував генпрокурору Віктору Пшонці за вірність і відданість справі.

Про це йдеться в вітанні президента генеральному прокурору з Днем народження.

"Пройшовши яскравий шлях від слідчого до Генерального прокурора України, Ви зробили неоціненний внесок у боротьбу з організованою злочинністю й подолання корупції в нашій країні. Щиро дякую Вам за вірність і відданість справі, якій Ви без залишку віддаєте всі свої сили й знання, забезпечуючи захист конституційних прав і свобод наших співвітчизників і рівність всіх перед Законом", - сказано у вітанні.

Президент зазначив великий досвід роботи генпрокурора як професіонала вищого сорту й побажав йому міцного здоров'я, сімейного благополуччя, світлих років щасливого життя й нових досягнень в ім'я України.

Як повідомлялось, 4 листопада Янукович призначив Віктора Пшонку генеральним прокурором.

Пшонка з 1986 року очолював прокуратуру Краматорська (Донецька область), після чого в 1998-2003 роках був прокурором Донецької області.

У листопаді 2003 - призначений заступником генпрокурора, здійснював прокурорський нагляд над дотриманням законодавства силовими структурами.

У грудні 2004 року звільнився за власним бажанням, але наприкінці 2006 року повернувся в Генпрокуратуру на посаду заступника генпрокурора й став здійснювати нагляд над правоохоронними органами.

У червні 2010 Пшонка був призначений першим заступником генпрокурора.

Читайте також:

Пшонка назвав себе членом команди по виконанню рішень президента

Генпрокурор заявив, що поновив справу проти Тимошенко на її ж прохання

Пшонка посадить і міністрів Азарова, якщо буде за що

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: