Янукович поговорив із Путіним

Український прем'єр обговорив економічні питання з російським президентом Путіним та віце-прем'єром Івановим.

Янукович-Путін
УНІАН
Основним питанням на зустрічі політиків було літакобудування.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович і президент Росії Володимир Путін на зустрічі на міжнародному авіакосмічному салоні МАКС-2007 в підмосковному Жуковському обговорили питання літакобудування та двостороннього економічного співробітництва 

На брифінгу для журналістів Янукович заявив, що в ході зустрічі була детально обговорена тема літакобудування, зокрема, шляхи реалізації спільної політики, оскільки сторони чітко розуміють, що на сьогоднішній день об`єднаними зусиллями Україна і Росія можуть будувати цілу низку перспективних моделей літаків і бути конкурентоспроможними на світових ринках.

"Це питання головне, яке ми обговорювали. Ми розуміли, що нам потрібно об`єднувати зусилля на тих напрямах і на рівні тих підприємств, які сьогодні можуть зробити конкретний ривок у області авіабудування як з української, так і з російської сторін", - сказав прем'єр.

Янукович-Путін
УНІАН
Сторони обговорили й інші економічні питання.
Він також повідомив, що в ході зустрічі обговорювалися й питання економічного співробітництва, зокрема, проблеми, що існують на сьогоднішній день між двома країнами.

За словами Януковича, сторони відзначили зростання товарообігу між Україною і Росією в 2007 році на рівні 32%. 

Авіашоу в Жуковському
Lenta.ru
Зустріч відбулася під час авіакосмічного салону в Жуковському.
"Зростає український експорт, і цього року додатне сальдо торгового балансу ми поступово вирівнюємо в торгово-економічних відносинах з Росією. До цього, звичайно, був дуже великий перекіс", - зазначив Янукович.

Він також повідомив, що в ході зустрічі обговорювалися питання паливно-енергетичного комплексу, зокрема, шляхи забезпечення стабільної роботи енергосистем і транзит нафти і газу в Європу.

Сьогодні ж Віктор Янукович зустрівся з першим віце-прем'єром Росії Сергієм Івановим. З ним він обговорив співробітництво в авіабудуванні, космічній галузі, а також у транспортному машинобудуванні. 

"Обговорили широкий спектр співробітництва, у тому числі в транспортному машинобудуванні, космічній галузі", - повідомив український прем'єр. 

Сергій Іванов
Архів
Також Янукович поспілкувався з першим віце-прем'єром РФ Сергієм Івановим.
Обговорювалися, зокрема, проекти "Морський старт" і "Циклон", можливість участь Росії в україно-бразильському космічному проекті "Циклон-4". "Це був широкий спектр питань, які вимагають широкого опрацювання на рівні експертів", - зазначив Янукович.

Він також повідомив, що вони з Івановим обговорили співробітництво в авіабудуванні. "Практично по кожній моделі (літаків) пройшлися, розібралися із проблемними питаннями", - сказав Янукович.

Сторони також обговорили перспективи співробітництва двох країн у військово-промисловому комплексі.

Наразі Віктор Янукович вже повернувся до Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: