Янукович похвалився японцям: в Україні вже рік панує економічна і політична стабільність

Президент Янукович годину преконував Японців, що в Україні вже рік, як все дуже добре, і буде ставати все краще і краще.

Вже рік, як в Україні панує економічна і політична стабільність. Про це заявив президент Віктор Янукович під час візиту в Японію.

"В Україні вже рік панує економічна і політична стабільність. І ця тенденція буде тільки посилюватися. Я приїхав, щоб особисто вам про це сказати. Я закликаю вас подивитися на Україну новим поглядом", - заявив Янукович.

Український президент більше години переконував японців не боятися капіталовкладень в Україну. Мовляв, три десятих відсотка інвестицій, які припадають на Японію – це замало для країни з багатомільярдними статками та найпотужнішим технічним прогресом. А Україна потребує всього – від метро та доріг, до енергоощадних технологій та палива з біомаси. Зі свого боку український президент пообіцяв тишу для японських грошей.

Японський прем'єр та український президент підписали угоду про глобальну співпрацю. А Наото Кан своєю чергою відзначив, що все, що Україна робить у галузі ядерної безпеки – дуже важливо: "Ми, як країна, у якій два міста – Хіросіма та Нагасакі - постраждали від ядерного удару, дуже цінуємо те, що Україна відмовилась як від ядерної зброї, так і від ядерних відходів".

До речі, у Віктора Януковича була нагода відчути себе простим японцем. В Японії навіть заради заїжджих високопосадовців не перекривають дороги. То ж машина українського президента зупинялася на кожне червоне світло світлофора і пропускала пішоходів. А Віктор Янукович при цьому не запізнився на жодну зустріч – цього японці дуже не люблять.

Читайте також:

Син Януковича розповів, як батько врятував Україну

Через реформи Януковича політики послали Україну в ж...

Чорновіл: якщо так піде далі, то у 2015 році Януковича посадять

Тягнибок: влада працює в стилі чекістських репресій 30-х років

ВідеоЯнукович з візитом у Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: