Янукович поки не буде звільняти Черновецького

Янукович ще не прийняв рішення стосовно призначення нового голови Київської міської держадміністрації згідно з новим законом" Про столицю ".

Президент Віктор Янукович не прийняв рішення щодо звільнення Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської держадміністрації. Про це повідомив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Президент Віктор Янукович не прийняв рішення стосовно призначення нового голови Київської міської держадміністрації згідно з новим законом" Про столицю ", - сказав він. Разом з тим, за словами Льовочкіна, нинішні керівники районів можуть бути змінені Януковичем.

"Була директива від президента провести співбесіду з керівниками районів щодо їхньої професійності, налаштованості на реформи. Більшість з нинішніх керівників може бути змінені", - сказав Льовочкін.

Льовочкін зазначив, що Янукович доручив Адміністрації президента "в найкоротші терміни обробити" зміни до закону "Про столицю", після чого він буде вирішувати - підписувати його або ветувати. Сам Льовочкін вважає закон правильним.

"Закон прогресивний, так як ліквідує цілий ряд чиновницьких рангів, які нічого не вирішували у життєдіяльності міста", - сказав Льовочкін.

За словами Льовочкіна, ліквідація районних рад не обмежить самоврядування в Києві. "Громада повинна обирати міськраду, і вона повноважна вирішувати питання, які стоять перед громадою", - сказав він.

Як відомо, у вівторок депутати Верховної ради ухвалили зміни до закону "Про столицю", згідно з яким президент отримав право призначати голову Київської міськдержадміністрації. У попередній редакції закону глава КМДА автоматично ставав головою Київради.

Читайте також:

У Черновецького забрали більшу частину влади в Києві

Завтра Київ залишиться без райрад, а головою КМДА стане Попов

Черновецький на зло Януковичу дозволить Тимошенко висунутися в мери Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: