Янукович поклявся, що "покращення життя" незабаром настане

Президент закликає українців ще трохи почекати з покращенням життя, наголосивши, що воно незабаром настане. Янукович також пообіцяв, що неодмінно зробить це.

Президент Віктор Янукович упевнений, що влада має усі можливості для покращення життя людей. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"На нашу долю зараз випали нові іспити. Ми прожили певну частину життя – 20 років – коли, як люди кажуть, "що вони там робили, об'єднувалися, роз'єднувалися – нас це не цікавить, тільки щоб нас не чіпали – все". Я абсолютно згоден з цим", - зауважив президент.

Він наголосив, що "сьогодні, слава Богу, ми рік, як почали працювати спільно, приймаємо рішення, створюємо механізми, як їх реалізувати".

"І далі – нарощування реформ, стабілізація країни. У нас сьогодні є така можливість", - упевнений Янукович.

Президент також розповів, що його часто критикують щодо виборчого гасла – "Покращення життя вже сьогодні".

"Я хочу сказати, що я реаліст. Якщо би мені і моїй команді, умовно кажучи, дали можливість тоді, коли ми про це казали, стабільно попрацювати деякий час, ми б досягли... Умови у нас основні є", - сказав він.

"У нас є чудова країна, промисловість, чорноземи, наука, і, найголовніше, працьовитий український народ. І ми цим повинні пишатися, і я цим пишаюся. Це головне. А далі – наші руки, наша совість і наше велике палке бажання – на цій основі побудувати чудову країну, щоб люди нормально в ній жили. Ось це – головне", - заявив Янукович.

Він також висловив переконання, що "ми це зробимо".

"Я переконаний у цьому. І не знайдеться сьогодні жодної причини усередині команди, яка б нам заважала. Ми налаштовані йти цим шляхом. Шляхом змін", - сказав президент.

"Треба потерпіти – ще раз повторюю – набратися терпіння, не брехати людям, а казати правду, дивитися в очі і йти уперед. І ми зробимо свою справу", - переконаний Янукович.

Нагадаємо, 25 лютого виповнився рік від дня, коли Віктор Янукович склав присягу і офіційно вступив на посаду президента України.

На відміну від свого попередника Віктора Ющенка Янукович зміг налагодити відносини з Росією, проте незважаючи на часті зустрічі з Дмитром Мєдвєдєвим він постійно заявляє про необхідність інтеграції в Європу.

Читайте також:

Янукович порадив одеситам вчити українську мову

Діти прочитали Януковичу вірш про те, як люблять його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: