Янукович полетів у Москву на зустріч з Мєдвєдєвим

Глави держав обговорять проект договору про зону вільної торгівлі, військове співробітництво, погоджену прикордонну політику тощо.

Президент Віктор Янукович відбув у Москву для участі в саміті глав держав Співдружності Незалежних Держав, який пройде під головуванням президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

На саміті передбачається розглянути 20 проектів документів, спрямованих на активізацію інтеграційних процесів у рамках СНД.

Зокрема, планується розглянути проект рішення про хід підготовки проекту договору про зону вільної торгівлі, питання про оголошення 2011 року Роком підвищення продовольчої безпеки в СНД, проект стратегії міжнародного молодіжного співробітництва держав-учасників СНД на період до 2020 року.

Крім того, у рамках саміту планується обговорення й прийняття документів, які регламентують військове співробітництво, реалізацію погодженої прикордонної політики, програм співробітництва в сферах боротьби зі злочинністю, тероризмом й іншими насильницькими проявами екстремізму, незаконним оборотом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії наркоманії, а також торгівлі людьми на період з 2011 по 2013 рік.

Також глави держав мають намір розглянути проект рішення про взаємодію держав-учасників СНД у рамках Організації з безпеки й співробітництва в Європі й питання про звернення Ради глав держав СНД у зв'язку з 25-й річницею аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Зазначимо, президент Віктор Янукович став переможцем щорічного рейтингу "Людина року", який з 1993 року складає Російській біографічний інститут. 10 грудня у Москві, в храмі Христа Спасителя глава держави отримає почесну нагороду.

Нагадаємо, у листопаді Україна приєдналася до правил процедур Ради глав держав, Ради голів урядів і Ради міністрів закордонних справ й Економічної ради СНД.

Україна розраховує на підписання нової удосконаленої угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

Читайте також:

Янукович став "Людиною року" в Росії

Мєдвєдєв нагородив Добкіна орденом за дружбу з Росією

Росія запропонувала єдиний підручник з історії для СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: