Янукович: Помаранчева революція мала на меті ослабити Росію

Янукович вважає Помаранчеву революції антиросійським політичним проектом.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що Помаранчева революція 2005 року, в результаті якої він поступився владою своєму опонентові Віктору Ющенку, була в першу чергу політичним проектом, направленим проти Росії.

"Беру на себе сміливість стверджувати, що метою, так званої, Помаранчевої революції в Україні було ослаблення Росії, але ніяк не посилення нашої держави", - мовиться в статті політика у виданні "Дзеркало Тижня".

"Росію, звичайно ж, ніхто не ослабив. Вона продовжує свій історичний шлях великої держави, і ніхто не зможе перешкодити їй в прагненні примусити сильних світу цього зважати на її геополітичні інтереси", - відзначає Янукович, звертаючи увагу на те, що на тлі погіршення відносин з Україною, РФ активно співробітничає із Заходом.
Кажучи про ситуацію в Україні, політик сумнівається в тому, що після Помаранчевої революції країні вдалося підвищити міжнародний авторитет і "наблизитися до Євросоюзу".

"Влада перетворила Україну на країну-жебрака, яка повинна покірно вислуховувати повчальні вислови (дуже часто справедливі) як від західних, так і від східних партнерів", - стверджує Янукович.

Читайте також:

"Помаранчевої революції" в Росії не буде

Янукович заявив, що Ющенко і Тимошенко провалили іспит

Янукович переплутав Богословську з Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: