Янукович помітив, що політика наклала відбиток на психологію українців

Президент наголосив, що назріла необхідність зайнятися і психологічним здоров’ям українців, яке похитнулося за 19 років політичної нестабільності.

Політична нестабільність наклала негативний відбиток на психологічний та соціальний добробут українців, заявив президент Віктор Янукович.

"Політична нестабільність, яка переслідувала Україну практично всі 19 років Незалежності, наклала відбиток і на психологічний та соціальний добробут громадян", - зазначив Янукович.

За словами президента, в разі подальшого продовження таких негативних тенденцій збереження здоров'я українського народу перетвориться на довгостроковий гальмо соціально-економічного розвитку.

"Очевидно, що необхідність розробки і впровадження ідеологічно нової державної політики щодо поліпшення стану громадського здоров'я назріла", - сказав він.

Янукович констатував, що сьогодні нормами життя українців стали такі негативні фактори, як неправильне харчування, недостатня рухлива активність, зловживання алкоголем і тютюном.

Президент також наголосив, що необхідно переорієнтувати українців на здоровий спосіб життя, формування в кожного відповідального ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

За словами президента, здоров’я українців - найвища цінність і одне з першочергових завдань державної політики.

Як повідомлялося, Янукович занепокоєний, що українці живуть менше за китайців, а молодь вживає багато алкоголю та тютюну.

Читайте також:

Президент закликав українців всиновлювати дітей

Янукович стурбований, що українці живуть менше за китайців

Янукович розповів, як буде воювати з корупцією

Янукович пригрозив урядовцям, що буде "різати по живому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: