Москаля поновлено на посаді начальника ГУ МВС в Криму та заступника глави МВС

Президент вирішив повернути Москаля на посаду заступника міністра внутрішніх справ після його звільнення за власним бажанням.

Президент України Віктор Янукович поновив дію рішення, яким Геннадія Москаля було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ України - начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній республіці Крим.

Зокрема, на офіційному сайті глави держави розміщено Указ “Про визнання таким, що втратив чинність, Указу президента України від 1 лютого 2010 року № 85 "Про зупинення дії розпорядження Кабінету міністрів України від 16 грудня 2009 року № 1527-р".

Кабінет міністрів 16 грудня 2009 року видав розпорядження № 1527-р, яким Москаля було призначено заступником міністра внутрішніх справ України - начальником Головного управління МВС України в Автономній республіці Крим.

Нагадаємо, 19 серпня 2009 року Кабінет міністрів призначив Москаля заступником міністра внутрішніх справ України - начальником міліції Криму. Москаль суміщав роботу в міліції з роботою у Верховній Раді України (фракція "Наша Україна - Народна самооборона").

Партія регіонів звинувачувала Москаля у порушенні законодавства. Москаль стверджував, що в силовому відомстві працює на громадських засадах і зарплату не одержує.

Тодішній президент Віктор Ющенко указом від 1 лютого 2010 року зупинив дію розпорядження Кабміну про призначення Москаля. При цьому йдеться про документ уряду від 16 грудня 2009 року. Президент також звернувся до Конституційного Суду з проханням перевірити конституційність розпорядження уряду.

Москаль назвав дії Ющенка "агонією". "Це ж додуматися треба: знімати вищих керівників МВС спеціально до другого туру виборів, щоб фальсифікаторам і провокаторам не було чого боятися… Весь адмінресурс у Криму знаходиться в руках Партії регіонів, а ті - вхожі до Президента", - сказав він.

3 лютого МВС поклало тимчасове виконання обов`язків начальника кримської міліції на Євгена Бідашка, який обіймає посаду першого заступника керівника главку МВС у автономії - начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

1 березня Кабінет міністрів на засіданні прийняв рішення про звільнення Москаля з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника Головного управління МВС України у Криму.

Рішення було прийняте на основі заяви Москаля за власним бажанням.

Читайте також:

Тимошенко звільнила Москаля з посади начальника МВС Криму

МВС знайшло заміну Москалю

Москаль звільнився з посади начальника міліції Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: