Янукович пообіцяв 21 раз зробити українцям боляче

Президент вважає, що започатковані ним реформи будуть болючими для українців, але необхідними: країна не реформувалася упродовж багатьох років.

Президент Віктор Янукович оголосив про започаткування 21 реформи у різних сферах життєдіяльності України. При цьому глава держави попередив, що реформи, спрямовані насамперед на покращення життя, виявляться болючими для українців.

Про це Янукович заявив 27 січня у Давосі під час зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Томасом Міроу, яка відбулася в рамках Всесвітнього економічного форуму.

"Ми сьогодні продовжуємо нарощувати темпи модернізації економіки і різних напрямків життя нашої країни. У цілому (реформи) будуть розпочаті, започатковані у 21 напрямку різних видів життєдіяльності країни", - заявив глава держави.

При цьому він визнав, що "початок будь-яких реформ є завжди болючим". "Але вони спрямовані на покращення рівня життя і підняття економіки", - зауважив Янукович.

Він пояснив президенту ЄБРР, що у зв’язку з тим, що Україна не реформувалася упродовж багатьох років, питання її модернізації постали у "площині забезпечення безпеки нашої країни".

Янукович також наголосив на важливості відновлення рівня довіри до України серед міжнародних партнерів, зокрема, фінансово-інвестиційних установ.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович заявляв про необхідність розпочати реформи в енергетичному секторі, житлово-комунальній сфері, у сфері розвитку внутрішнього ринку.

Янукович також відзначив, що буде продовжена реформа освіти, охорони здоров'я, а реформи в соціальній сфері президент назвав невідкладними. Найнеобхіднішою він назвав пенсійну реформу.

Майбутня реформа пенсійної системи викликає найбільш негативну реакцію в суспільстві: як відомо, Україна зобов'язалася перед МВФ поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Читайте також:

Уряд випробує пенсійну реформу на мешканцях Донбасу

Янукович визначив першочергові реформи на найближчий час

Азаров заприсягся побудувати нову Україну через 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: