Янукович пообіцяв більше не міняти Конституцію без відома українців

Все, що необхідно зробити для того, щоб покращити Конституцію, повинно пройти відповідну дискусію у суспільстві, заявив Віктор Янукович.

Президент Віктор Янукович наголошує, що подальші зміни до Конституції будуть вноситися з урахуванням висновків суспільної дискусії та Венеціанської комісії.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю одному з телеканалів в неділю.

"Ми повинні дати відповідь на одне запитання: ми хочемо, щоб в країні був лад? Хочемо. Ми хочемо, щоб в країні була політична, економічна стабільність? Нам треба побудувати такі правила гри, але за усіма правовими принципами, які б відповідали нашим прагненням", - сказав Янукович.

Говорячи про конкретний зміст подальших конституційних ініціатив, президент наголосив на необхідності врегулювати терміни виборчого процесу.

"Чи нам потрібні вибори щороку? Не потрібні. Тобто нам треба привести це законодавство у відповідність до європейських стандартів", - наголосив він.

"Все, що необхідно зробити для того, щоб покращити Конституцію, наприклад у частині місцевого самоврядування, - це питання повинно пройти відповідну дискусію у суспільстві. Щоб ми отримали експерті висновки – європейські – такої організації, як Венеціанська комісія. І після того їх можна виносити на розгляд Верховної Ради – згідно до процедури", - заявив президент.

Про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

АНАЛІТИКА ПО ТЕМІ

Сиди. Мовчи. Дивись

Політична анатомія. Без тіла. Без шкіри. Без хребта?

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Развилка для Януковича

Любовь и ястребы

Великий кормчий

Читайте також:

Янукович заявив про подальші зміни у Конституції

Янукович може піти на третій термін

Американський суддя: Україні необхідні дострокові вибори

Януковичу доведеться звільнити двох віце-прем'єрів

Довідка: які повноваження отримав Янукович після зміни Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: