Янукович пообіцяв місце у владі всім народам України

Для того, щоб працювати в органах влади, як запевнив Янукович, достатньо "підтримувати політику тієї політичної сили, яку підтримує український народ".

В органах влади працюватимуть представники всіх народів України, які підтримують політику тієї політичної сили, яку підтримує український народ.

Про це сказав президент Віктор Янукович під час зустрічі з представниками кримських татар.

Як повідомляє прес-служба глави держави, президент торкнувся питання перебування представників кримських татар в органах влади. Глава держави наголосив, що в будь-якому регіоні країни немає перешкоди для роботи у владі людей, готових брати на себе відповідальність, "працювати з владою, підтримувати її рішення".

"Не повинно бути дискримінації за національними ознаками", – наголосив Віктор Янукович.

Глава держави особливо наголосив, що сьогодні країна має великі проблеми, на яких треба зосередитися усім разом. Йдеться про необхідність подолання бідності, корупції, забезпечення захисту прав громадян, підвищення соціальних стандартів тощо.

"Конституція України дає можливість усім працювати без обмежень... Головне, що потрібно для будь-якого керівника, – високий рівень професіоналізму, працездатність, порядність", – додав Віктор Янукович.

Нагадаємо, члени Ради представників кримськотатарського народу при президенті України, які є членами Меджлісу, відмовилися брати участь у запланованій раніше на зустрічі з Януковичем.

У заяві президії зазначається, що 13 травня 2010 року в Києві відбулася зустріч голови Меджлісу, народного депутата України Джемілєва з главою держави, в ході якої було досягнуто домовленість про проведення на початку серпня зустрічі Януковича з Радою представників кримськотатарського народу при президенті.

"До запланованої зустрічі Радою представників кримськотатарського народу було проведено відповідну підготовчу роботу. Проте, напередодні зустрічі були зроблені дії, що йдуть урозріз із раніше прийнятим президентом України рішенням про проведення засідання Ради представників кримськотатарського народу. Так, замість засідання Ради представників кримськотатарського народу за участю президента України було запропоновано "зустріч із представниками кримськотатарського населення", - йдеться в заяві.

Автори заяви зазначили, що "на цю переформатовану зустріч, окрім керівників Меджлісу кримськотатарського народу і делегованих його Президією учасників, виявилися запрошеними не керівники більшості впливових громадських організацій кримських татар, які активно працюють і мають авторитет у Криму, а представники двох-трьох відомих своєю скандальністю громадсько-політичних утворень, за якими стоять особи, готові заради своїх амбіцій до будь-яких деструктивних дій".

Президія Меджлісу попросила Януковича призначити дату зустрічі з Радою представників кримськотатарського народу при президенті України. 3 серпня резидентом зустрічалися керівники громадської організації "Міллі Фірка".

Читайте також:

Кримські татари поставили Януковичу умову для зустрічі

У Криму оголосили конкурс на найкращу статтю про Януковича

Охорона Януковича розігнала мітинг кримських татар у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: