Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

За словами президента, сьогодні на часі проведення реформи, спрямованої на упорядкування влади. Рішення про скорочення урядовців вже узгоджене з Кабміном.

Президент Віктор Янукович пообіцяв подальші скорочення урядовців. При цьому він зазначив, що важливо перерозподілити повноваження так, щоб Кабінет міністрів не втратив свою функціональність.

"Поки що мова йтиме… починаючи з вищого рівня Кабінету міністрів, далі мова буде йти, безумовно, про скорочення заступників міністрів", - сказав Янукович, додавши, що це рішення вже узгоджене з ним і ухвалене в уряді.

За словами президента, сьогодні на часі проведення адміністративної реформи, спрямованої на упорядкування влади. "Щоб влада була ефективною і відповідальною", - зауважив він.

Як відомо, 13 жовтня Віктор Янукович звільнив Віктора Слауту з посади віце-прем'єр-міністра з питань аграрно-промислового комплексу. Крім того, президент звільнив Володимира Сівковича з посади віце-прем'єр-міністра з силових питань.

Як відомо, Конституція у редакції 1996 року, яка знову набула чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. Президент, звільнивши двох віце-прем'єр-міністрів, привів кількісний склад Кабміну у відповідність до Основного закону-1996.

Читайте також:

Янукович звільнив двох віце-прем'єрів

Бойку пророкують місце прем'єр-міністра

Закон про розширення повноважень Януковича набув чинності

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: