Янукович пообіцяв підвищити авторитет вчителів

Янукович нагадав вчителям, що від них залежить "щасливе майбутнє України, її економічне процвітання і духовне відродження".

Президент Віктор Янукович вважає визначальною для держави і суспільства місію працівників освіти і обіцяє підвищити їхній авторитет. Про це йдеться у привітанні глави держави з нагоди Дня працівників освіти.

Як повідомляє прес-служба президента, у привітанні, зокрема, зазначається: "Ваша місія - визначальна для держави і суспільства. Від вас залежить щасливе майбутнє України, її економічне процвітання і духовне відродження. Своїми глибокими професійними знаннями і високими моральними цінностями ви сприяєте особистісному та професійному становленню, соціальної активності та конкурентної здатності молоді в сучасному глобалізованому світі ".

"Переконаний, що працівники освіти й надалі самовіддано служитимуть на благо своєї держави, будуть спрямовувати всі зусилля на те, щоб вітчизняна індустрія отримання знань відповідала кращим європейським та світовим зразкам", - йдеться у привітанні.

"Як президент України обіцяю, що держава також буде робити все для зростання якості і доступності освіти, піднесення авторитету вчителя, підвищення рівня оплати праці, поліпшення умов життя", - підсумував глава держави.

Відзначимо, Віктор Янукович також привітав свою першу вчительку Ганну Дмитрівну Зогонову з Днем працівника освіти.

У телефонній розмові з нею президент підкреслив, що завжди з теплом згадує шкільні роки, коли його навчала Ганна Дмитрівна. Президент висловив їй слова вдячності за знання, яких навчила перша вчителька, за її турботу та увагу, якими вона завжди оточувала своїх учнів.

Читайте також:

В українських школах ввели побори

На Львівщині через брак дітей закривають школи

Кабмін узаконив побори в вузах

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: