Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

Президент Віктор Янукович пообіцяв підвисити в два рази заробітну плату офіцерів Військово-Морських Сил України.

З 1 жовтня заробітну плату офіцерів Військово-Морських Сил України буде підвищено в два рази.

Про це у неділю, 4 липня, в Севастополі заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на борту фрегата "Гетьман сагайдачний" з вітальною промовою з нагоди Дня флоту України.

Янукович зазначив, що "керівництво країни вживає рішучих заходів з кардинальної зміни підходів бюджетної політики у сфері національної безпеки і оборони, докладає максимум зусиль для забезпечення правового і соціального захисту військовослужбовців. Хочу, щоб усі пам'ятали: розвиток українського флоту є пріоритетним напрямом у діяльності президента України і має стати безумовним пріоритетом всіх гілок влади".

Він додав, що вчора ухвалив рішення підвищити в два рази з 1 жовтня цього року заробітну плату офіцерам, військовим льотчикам Військово-Морських Сил України.

"Наше завдання - створення сильного флоту, готового адекватно реагувати на сучасні виклики і погрози. Ми маємо відродити славу України як сильної морської держави", - наголосив Президент.

"Переконаний, що вже найближчим часом спільними зусиллями ми відновимо суднобудівну галузь, моряки одержать сучасні кораблі й озброєння", - сказав він.

Читайте також:

Україна святкує День Військово-морських сил

ЧФ РФ привітав українських моряків: Севастополь - місто двох флотів назавжди

Російські моряки пройдуть парадом на честь Дня флоту України

ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: