Янукович пообіцяв подолати бідність

Президент закликав владу і бізнес докласти максимум зусиль, щоб подолати це соціальне зло. Боротьба з бідністю закладена у програмі реформ на 2010-2014 роки.

Президент Віктор Янукович надіслав звернення до співвітчизників з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"Згідно із резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, прийнятою 22 грудня 1992 року, уся світова спільнота 17 жовтня відзначає Міжнародний день боротьби з бідністю. Незважаючи на досягнення людства у сфері підвищення добробуту населення, бідність і в XXI столітті залишається глобальною проблемою. З метою її розв'язання Європейський Союз офіційно проголосив 2010 рік Європейським роком боротьби з бідністю та соціальною ізольованістю. Це є одним із пріоритетних напрямів здійснення економічних реформ в Україні - державі, яка поставила за мету впровадження європейських стандартів життя громадян", - йдеться у зверненні глави держави.

"Саме на цьому я наголошував під час Саміту в рамках 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка відбулася у вересні 2010 року, запевнивши міжнародну громадськість у виконанні взятих Україною зобов'язань стосовно досягнення до 2015 року цілей розвитку тисячоліття, однією з яких є подолання бідності", - заявив президент.

"Ініційована мною програма економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" передбачає широкий спектр проведення системних реформ, спрямованих на створення сучасної потужної економіки і забезпечення високого рівня життя людей", - нагадав Янукович.

За словами президента, "нами започатковано низку національних інноваційно-інвестиційних проектів, реалізація яких сприятиме поліпшенню добробуту українських громадян". "Нині поетапно зростають розміри прожиткового мінімуму, заробітної плати, пенсії та соціальних виплат. Підготовлено законодавчі пропозиції з підвищення допомоги матерям при народженні дитини та дітям із малозабезпечених сімей", - підкреслив Янукович.

Президент наголосив: "Як глава держави я постійно здійснюватиму контроль за неухильним виконанням намічених завдань щодо активізації боротьби з бідністю, станом дотримання державних соціальних гарантій та норм Конституції України".

"Скорочення масштабів бідності та її викоренення залежить від рішучих дій кожного громадянина, небайдужого до долі тих, хто потерпає від злиднів. Тож, звертаючись до представників влади, соціально відповідального бізнесу і депутатів усіх рівнів, закликаю докласти максимум зусиль, щоб подолати це соціальне зло. Разом ми зможемо змінити життя на краще, досягти значного прогресу в соціально-економічному розвитку та забезпеченні поступу України до числа найбільш розвинених і заможних держав світу", - йдеться у зверненні глави держави.

Нагадаємо, в Україні рівень бідності становить 26,4%, або 12,5 млн осіб.

Читайте також:

Офіційно: чверть населення України - біднота

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Кожна третя родина в Україні є бідною

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

Україна посіла 69-те місце у світі за рівнем життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: