Янукович пообіцяв радикально покарати міністра оборони

У той час, як президент пригрозив міністру оборони радикальним покаранням, сам Михайло Єжель заявив про свою готовність до відставки.

Президент Віктор Янукович не виключив ухвалення жорстких кадрових рішень щодо керівника Міноборони Михайла Єжеля та інших керівників української армії в результаті засідання Ради нацбезпеки та оборони, присвяченого питанню Збройних сил.

"В мене є відчуття, що треба вживати радикальних заходів і по кадрових питаннях, і з питань фінансування", - сказав глава держави на засіданні РНБО. "Я не збираюся чекати, коли пєтух прокукурікає. Будемо приймати рішення сьогодні", - пообіцяв президент.

За словами Януковича, рішення про скликання РНБО в нього визріло, коли він прилетів минулої неділі в аеропорт Бельбек в Криму для святкування Дня Військово-морського флоту України. "Я почав питати керівника військової частини: "Як ви виконуєте завдання бойові, як ви чергуєте?". Він сказав, що ситуація дуже складна, ми не готові до виконання завдань. Це я кажу про те, що я маю право сказати на камери", - зазначив президент.

Януковича також обурило те, що міністр оборони Михайло Єжель мав прилетіти в аеропорт безпосередньо в день святкування. "І я сам собі задав питання: "Міністр, як свадєбний генерал, приїде в неділю в Крим... Коли приймається рішення проводити такі заходи, міністр їде заздалегідь і їх готує", - наголосив президент.

Янукович нагадав, що це вже друге за три місяці засідання РНБО, присвячене питанню Збройних сил. "Перший раз ми розглядали питання в квітні. Ми визначились, що почнемо працювати, але я не почув, не побачив ініціативи. Я не побачив того хвилювання, яке повинно бути у відповідальних людей, тим паче тих, хто носить генеральську форму, хто повинен дбати про державу, про її захист", - заявив президент.

"Тому я прийняв рішення розглянути це питання на РНБО таким складом, щоб ми з вами зробили відповідні висновки, що будемо робити далі", - пояснив Янукович.

У свою чергу, сам Єжель перед засіданням РНБО заявив, що готовий до рішення про свою відставку.

"Я людина, яка вихована флотом. А на флоті говорять: чим складнішою є ситуація, тим спокійнішим є командир", - сказав міністр оборони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Янукович готовий звільнити Єжеля через невдоволення ситуацією в українській армії.

В якості кандидата на посаду керівника Міноборони джерела називали нардепа від партії регіонів Олександра Кузьмука, який вже працював на чолі військового відомства.

Читайте також:

Міністру оборони загрожує відставка

Міністр оборони вирішив підпорядкувати собі керівника Збройними силами

Рада повернула "Україні" радянську назву

ВідеоЯнукович пообіцяв радикально покарати міністра оборони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: