Янукович пообіцяв "розпеченим залізом випалювати" корупцію в судах

Президент повідомив, що матеріали про факти корупції в судах передані Вищій раді юстиції, і висловив упевненість у тому, що він дасть об'єктивну й адекватну оцінку таким діям.

Президент Віктор Янукович розкритикував суддів Господарського суду Києва і Шевченківського районного суду Києва за винесення неправомірних рішень про виділення землі.

Про це він заявив на 10 позачерговому з'їзді суддів. "Вражають масштаби діяльності підприємливих суддів, які своїми судовими рішеннями без рішень Київради роздавали землю. Ми всі ці питання вивчимо і будемо розбиратися. Найактивнішими у цьому процесі були судді Господарського суду міста Києва, а серед загальних судів найбільше "відзначився" Шевченківський районний суд Києва", - сказав Президент.

При цьому Янукович повідомив, що матеріали про такі факти передані Вищій раді юстиції, і висловив упевненість у тому, що він дасть об'єктивну й адекватну оцінку таким діям.

"Розпеченим залізом будемо випалювати, розпеченим залізом, щоб усі це знали. Ті, хто торкається руками власності українського народу, будуть за це страждати і будуть покарані", - підкреслив президент.

Янукович вважає, що необхідно припинити практику як винесення свідомо неправомірних рішень судами, так і практику оскарження органами влади законних рішень для затягування часу.

Також президент Янукович пообіцяв забезпечити незалежність судів. "Я у свою чергу роблю все можливе для створення умов діяльності незалежного суду", - сказав президент.

Янукович підкреслив, що створення незалежної й ефективної системи правосуддя є одним з основних пріоритетів на шляху розвитку України як правової і демократичної держави.

Водночас президент підкреслив, що судді своєю діяльністю також мають довести, що суд є незалежним органом, який може захистити правду і справедливість.

Янукович також зазначив, що Україна повинна мати незалежний і кваліфікований суд для того, щоб стати рівноправним членом європейського співтовариства.

При цьому він вважає, що домогтися цього Україна може протягом найближчих 5 років.

Читайте також:

Київські чиновники завдали шкоди столиці на 100 млн грн

Проти чиновників Черновецького порушено вже 18 кримінальних справ

Начальника київського управління землекористування взяли під варту

ВідеоЯнукович пообіцяв "розпеченим залізом випалювати" корупцію в судах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: