Янукович пообіцяв розсекретити архіви про Голодомор, які вже розсекречені

Екс-директор архіву СБУ порадив Януковичу звернутися до свого російського колеги Дмитра Мєдвєдєва, щоб Росія розсекретила наявні в неї матеріали про Голодомор.

Всі українські архіви про Голодомор 1932-33 років вже розсекречені. Про це заявив екс-директор архіву СБУ Володимир В'ятрович, коментуючи недавню обіцянку президента Віктора Януковича розсекретити відповідні матеріали.

"Якщо президент Віктор Янукович справді хоче подальшого відкриття правди про Голодомор-геноцид 1932-1933 років, хай звернеться до свого російського колеги президента Дмитра Мєдвєдєва, щоб Росія провела аналогічну роботу із повного розсекречення наявних в неї архівів щодо Голодомору в Україні", - наголосив В’ятрович, якого цитує прес-служба Центру досліджень визвольного руху.

Нагадаємо, у 2008 і 2009 роках СБУ зверталася з пропозиціями співпраці у розсекреченні до ФСБ, однак Російська Федерація відмовилася надати Україні архівні документи, які стосуються Голодомору 1932-33 років.

20 вересня на сайті українського президента знову з'явився розділ, присвячений Голодомору 1932-33 років. "Ми відновили розділ про Голодомор, щоб люди могли ознайомитися з минулим своєї країни. Але оновлюватися він не буде, так як тема добре вивчена", - розповіла заступник голови адміністрації президента Ганна Герман.

Читайте також:

У Януковича пояснили, чому повернулися до теми Голодомору

Янукович пообіцяв діаспорі розсекретити документи про Голодомор

Янукович повернув на свій сайт розділ про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: