Янукович пообіцяв, що не дасть опозиції завадити євроінтеграції

Янукович вважає, що окремі опозиційні політики перешкоджають руху України на шляху до євроінтеграції, тому пообіцяв, що не дозволить такого.

Президент Віктор Янукович заявив, що не дозволить окремим політикам перешкоджати руху України шляхом реформ та шляхом євроінтеграції.

"Політики повинні пам’ятати, що якщо народ дав можливість отримати кермо на якихось рівнях - цей термін дуже короткий, і він дуже швидко спливає", - сказав глава держави.

За його словами, бездарні і некомпетентні чиновники - це проблема, яка є в кожній країні, але долати цю проблему можна шляхом виборів.

Янукович зазначив, що на шляху реформ влада залучає до цієї роботи представників все більше активної частини населення, політичні партії, громадські організації.

"І цей рух призведе до того, і ми всі про це мріємо, що держава буде об’єднуватись, що люди будуть об’єднуватись навколо конкретних справ", - сказав президент.

При цьому він зауважив, що не матиме значення, про що йде мова.

Янукович навів приклад щодо європейської інтеграції країни: "Як може бути таке, що влада прагне, щоб євроінтеграційні процеси були більш якісними і більш ефективними, а невеличка частина опозиції стоїть на перешкоді цього руху. Такого не буде".

Президент висловив переконання, що національний інтерес, принцип національного прагматизму у міжнародних відносинах буде для всіх політиків однаковим, а для всіх регіонів однаковою буде державна політика, яка буде створювати рівні умови і надавати регіонам можливості для розвитку.

Читайте також:

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012

Європа восени вирішить, чи варто скасовувати візи для українців

Азаров сподівається на торгівлю з Європою вже в жовтні

В адміністрації Януковича вперше з'явився департамент євроінтеграції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: