Янукович пообіцяв, що Україна віддасть газ Фірташу

Коментуючи скандальну справу RosUkrEnergo, Віктор Янукович заявив, що "Україна буде завжди виконувати" рішення міжнародного законодавства.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна виконає рішення Стокгольмського арбітражу у справі RosUkrEnergo.

"Що стосується цього судового процесу, він буде відбуватись в рамках міжнародного законодавства, яке Україна буде завжди виконувати і завжди дотримуватись", - сказав Янукович під час візиту до Брюсселю, відповідаючи на запитання журналістів.

8 червня Арбітражний інститут Стокгольмської торгової палати зобов'язав "Нафтогаз" повернути RosUkrEnergo (співвласник - бізнесмен Дмитро Фірташ) 11 мільярдів кубометрів природного газу, а також сплатити 1,1 млрд кубометрів газу як неустойку за порушення умов контракту.

Український суд (Шевченківський райсуд Києва) 13 серпня повністю підтвердив вердикт міжнародного арбітражу, що було необхідно для виконання рішення в Україні.

Після цього міністр палива та енергетики України Юрій Бойко заявив, що НАК оскаржує рішення Шевченківського райсуду у вищих інстанціях. Однак, за даними ЗМІ, попри відсутність рішення Апеляційного суду, уряд вже готується повернути газ. Засідання з цього питання проходять регулярно у суворій таємниці.

Читайте також:

Уряд стверджує, що має нові аргументи в боротьбі проти RosUkrEnergo

"Газпром" дасть Україні знижку, лише коли RosUkrEnergo повернуть газ

Рішення у справі RosUkrEnergo можуть визнати недійсним

Бойко пообіцяв не віддавати Фірташу газ без суду

ВідеоЯнукович пообіцяв, що Україна віддасть газ Фірташу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: