Янукович пообіцяв, що в Україні більше не буде касти недоторканних

Президент Віктор Янукович у своїй статті до Дня Незалежності запевнив, що відтепер жодні посади та гроші не захистять злочинців від покарання.

Президент Віктор Янукович окреслив як пріоритетний напрямок для влади - боротьба з корупцією в усіх сферах її прояву.

"Хоча подобається це далеко не всім, відтепер в Україні більше не буде касти недоторканних, і жодні посади та гроші не захистять злочинців від покарання", - написав глава держави у своїй статті для "Дзеркала тижня".

За словами Януковича, 20 років, що минули з моменту здобуття Україною Незалежності, були непростими: жорстка реальність зруйнувала надії на швидке покращення життя і країна вже два десятиліття важко долає радянську спадщину.

На переконання президента, Україна конче потребує модернізації всіх сфер суспільного життя.

"Подальше зволікання загрожує не стагнацією, а повільним самогубством держави. Для того, щоб уникнути трагедії, ми стали на шлях реформ", - зазначив він.

"Усі ці роки корупція роз'їдала систему управління і не давала можливості вільно дихати українцям ... Запорука успіху реформ - подолання корупції, пріоритетної загрози національній безпеці України", - підкреслив глава держави.

Він зауважив, що корупцію не можна знищити без забезпечення цілковитої рівності всіх громадян перед законом.

"Зроблено важливий крок - віднині в Україні немає касти недоторканних і, впевнений, ніколи в майбутньому вже не буде. І якщо хтось сподівається, що йдеться про окремо взяту кампанію, то він глибоко помиляється. Жодна посада, жодні статки, минулі чи теперішні, не захистять злочинця. Відновлюється базовий принцип правосуддя — невідворотність покарання", - наголосив Янукович.

Він додав, що боротьба з корупцією подобається далеко не всім: "Нерідко наші дії наштовхуються на сильний опір". Водночас глава держави визнав, що "влада робила помилки, і не одну, і, на жаль, не застрахована від цього і в майбутньому".

"Але ми вчимося. Час незаперечно довів, що нинішнє керівництво України вміє виконувати домашню роботу", - запевнив він.

"Ми ставимо перед державою високі цілі ... Ми повинні увійти в клуб світових лідерів. Ми маємо дати можливість вільно дихати українському бізнесу. Ми знімаємо адміністративні перешкоди, які не дають громадянам почуватися комфортно на своїй землі", - написав Янукович.

Так, нагадав він, в Україні вже змінено податкове та бюджетне законодавство, тривають адміністративна і пенсійна реформи, запущено великий експеримент в сфері охорони здоров'я, йде обговорення нового кримінально-процесуального кодексу, а також виборчого законодавства.

"Готуються нові серйозні дії. Україна вже змінилася, і трансформації в інтересах українського народу будуть продовжуватися і надалі", - уклав президент.

Читайте також:

Янукович впевнений, що "за років десять" Україна буде в ЄС

Герман оприлюднила список головних корупціонерів України

Янукович: щороку чиновники крадуть 4-7 мільярдів доларів

СБУ: щороку кількість виявлених корупціонерів зростає на 15%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: