Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Віктор Янукович розповів комісару Європейської комісії про підсумки 2010 року і окреслив плани України на найближче майбутнє.

Президент Віктор Янукович висловив впевненість, що 2011-й стане роком радикальних реформ в Україні, а співпраця з Європейським Союзом буде поглиблюватися.

"Дуже чудово, що практично перша зустріч у новому році на міжнародному рівні відбулася із представником Європейської комісії", - сказав Янукович, вітаючи у Києві комісара Єврокомісії Штефана Фюле.

На зустрічі президент підбив підсумки 2010 року для України: "На європейському напрямі ми зробили багато, щоб налаштуватися на послідовну роботу, яка має на меті підняти й об'єднати країну, утвердити свободу й демократію, навести лад в економіці – підняти її на належний рівень розвинених держав".

"Сьогодні реформи в Україні - вже реальність, а не декларація намірів. Я абсолютно переконаний, що 2011 рік стане роком радикальних реформ в Україні", - підкреслив глава держави.

Янукович наголосив, що масштабну програму економічних реформ неможливо реалізувати без реформування політичної системи, боротьби з корупцією та підвищення прозорості у діяльності владних інститутів. У зв'язку з цим він нагадав представникові ЄК, що в Україні продовжує працювати робоча група з підготовки нового виборчого законодавства.

Окремо Янукович зауважив, що політичний діалог між Україною та ЄС вимагає продовження інтенсивних контактів на високому політичному рівні.

"Буду радий вітати пана Жозе Мануеля Баррозу в Україні у квітні в рамках Саміту з питань інноваційного та безпечного використання ядерної енергії у рамках заходів із вшанування 25-х роковин Чорнобильської катастрофи", - сказав президент.

"Маю велику надію, що наші поточні відносини принесуть довгоочікуване завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію і створення Зони вільної торгівлі", - підкреслив він.

Читайте також:

Уряд запевняє, що непопулярні реформи невдовзі закінчаться

ЄС відмовився зближуватися з Україною без свободи преси та зібрань

У Європі побачили, що Янукович ефективно управляє Україною

Через реформи Януковича політики послали Україну в ж...

ВідеоЯнукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: