Янукович пообіцяв збільшити вклад України у світову безпеку

Президент пообіцяв посилити участь України у міжнародних заходах щодо забезпечення стабільності та сталого розвитку у світі.

Україна має намір активно брати участь у вдосконаленні нової архітектури європейської безпеки, заявив президент Віктор Янукович.

"Оголосивши політику неучасті у військових союзах, ми зняли непотрібну напругу у відносинах з багатьма нашими стратегічними партнерами. Але хочу зазначити, що в інтересах миру та безпеки Україна активно буде приєднуватися до вдосконалення нової архітектури європейської безпеки, буде брати участь у миротворчих операціях під егідою ООН і НАТО", - сказав Янукович.

У цілому, за його словами, Україна має намір посилити участь у міжнародних заходах щодо забезпечення стабільності та сталого розвитку у світі в 2011 році.

"Ми продовжимо курс на активізацію відносин з нашими традиційними і новими зовнішньополітичними партнерами, будемо посилювати участь у зусиллях світового співтовариства у забезпеченні миру, стабільності і сталого розвитку", - сказав президент.

Він висловив надію на активну взаємодію України з усіма без винятку країнами та міжнародними організаціями в новому році для досягнення нових успіхів.

Як відомо, у вівторок президент взяв участь у зустрічі з керівниками дипломатичних представництв іноземних держав, міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Янукович також поінформував дипломатичних представників про проведені в Україну реформи, зокрема, повідомив про те, що в країні розробляється нова стратегія національної безпеки і стратегія зовнішньої політики.

Читайте також:

Янукович "без зайвого галасу" приєднає Україну до Євросоюзу

Доступ до секретної інформації в Україні мають 300 тисяч людей

Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: