Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Президент Віктор Янукович оговорився - він запевнив, що ставка податку до 16% знизиться до 1914 року. Вочевидь, маючи на увазі 2014-й.

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що податковий тиск на представників малого та середнього бізнесу стане менш істотним вже найближчим часом.

"До 1914 року до 16% знизиться ставка податку. Як ми домовлялися", - заявив президент, коментуючи хід податкової реформи. Вочевидь, він мав на увазі 2014 рік.

"І ми зробимо чергову справу для нашої країни", - додав він на презентації інвестиційної реформи у середу в Києві.

Янукович також висловив сподівання, що механізм автоматичного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) почне працювати належним чином уже до кінця року.

"Вже нині запроваджено автоматичне відшкодування ПДВ. Ми запропонували систему, але вона ще не запрацювала належним чином. Сподіваюся, до кінця року вона запрацює на повну потужність, і ми дійсно створимо той механізм, яким будемо користуватися, і на який вже не буде нарікань платників податків", - сказав він.

Нагадаємо, 15 березня глава Державної податкової служби оголосив про початок автоматичного відшкодування ПДВ. За попередніми підрахунками уряду, у 2011 році загальна сума повернення податку на додану вартість може скласти не менше 60 мільярдів гривень.

Читайте також:

Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

Закон дозволяє багатіям в Україні не платити податки

Черговий конфуз: Янукович не осилив назву космодрому (відео)

Янукович забув, що у Білорусі немає моря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: