Янукович пообіцяв мораторій на Бандеру, російську мову та ЧФ

У зверненні до народу лідер Партії регіонів побіцяв займатися економікою та накласти мораторій на будь-які ідеологічні питання, що можуть розколоти Україну.

Кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович пообіцяв у разі перемоги на виборах зайнятися економікою та об'єднанням народу і накласти мораторій на будь-які ідеологічні питання, що можуть розколоти українців.

Про це він сказав у своєму зверненні до народу. "Моє ключове завдання – підняти з руїн національну економіку та об’єднати народ, захистити простих людей від високих цін і зниження рівня їх життя", - наголосив Янукович.

У той же час, він особливо відзначив: "7 лютого 2010 року назавжди завершиться протистояння двох частин України. Заради об’єднання України я оголошу мораторій на всі ті ідеологічні питання, які ділять народ". Нагадаємо, останнім часом особливі ідеологічні суперечки в Україні викликали надання звання Героя України Степану Бандері, статус воїнів ОУН-УПА, питання російської мови та виведення з України Чорноморського флоту Росії.

Крім того, лідер ПР пообіцяв "чесно і гідно" пройти останні дні виборчої кампанії, "незважаючи на потоки бруду і зла, які ллє Тимошенко".

"Моїм головним обов’язком і моєю метою є об’єднання народу заради великих змін. Я не допущу жодних післявиборчих репресій! Я гарантую, що в Україні будуть чесні і демократичні вибори та свобода слова! Будуть в пошані права людини. Буде розвиватися освіта та культура", - також пообіцяв Янукович.

"Я живу просто, як усі люди", - запевнив він. "Вірю, що конкретна справа і слово, яке ти дав, важливіше багатьох солодких і приємних фраз. Тому, напередодні виборів, вважаю негідним втягуватись у політичне пустослів’я і змагатися у брехні", - додав політик.

Також він пообіцяв вже до кінця 2010 року підвищити зарплати та пенсії, знизити ціни на харчі, запровадити податкові канікули для малого і середнього бізнесу, створити нові робочі місця тощо.

Янукович також в черговий раз сказав, що хоче привести Україну в двадцятку найрозвиненіших країн світу. "Я гарантую, що виконаю всі взяті зобов’язання чесно і відповідально. Я прошу в народу підтримки з тим, щоб зміцнити Україну, захистити її інтереси і підняти рівень життя людей до європейського. Пройшовши непростий шлях у політиці, я розумію, що влада – це не нагорода, це – відповідальність", - додав кандидат у президенти.

Нагадаємо, Янукович відмовився від теледебатів з Тимошенко, які були призначені на вечір понеділка, 1 лютого.

Раніше Янукович і Партія регіонів засуджували рішення президента Віктора Ющенка щодо присвоєння звання Героя України Степану Бандері та визнання воїнів ОУН-УПА бійцями за незалежність України.

В той же час, Янукович неодноразово заявляв, що після виборів має намір вирішити долю російської мови, аж до надання їй статусу другої державної.

Читайте також:

Янукович відмовився від теледебатів з Тимошенко

Герман погодилася з Януковичем: Чехов – український поет

Янукович назвав Чехова "великим українським поетом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: