Янукович пообіцяв Мєдвєдєву захищати російську мову

Найближчим часом Янукович потурбується про прийняття законів для захисту російьскої мови. Мєдвєдєв погодився пустити у Росію один-два українські телеканали.

Президент Віктор Янукович обіцяє не відкладати прийняття законів для захисту прав російськомовного населення в Україні.

"Ми приймемо всі необхідні закони. І це програмне моє рішення я виконаю перед українським народом. Це питання буде вирішене найближчим часом", - заявив Янукович у п'ятницю на прес-конференції в Кремлі.

Він переконаний в тому, що народ України розуміє необхідність такого закону.

"Я впевнений, що український народ так само мудрий, як і російський народ. Він розуміє, що сьогодні потрібно створювати комфортні умови для проживання всіх національностей, у тому числі і численного населення, яке говорить російською мовою", - підкреслив президент України.

У той же час президент РФ Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що до складу пакету цифрових телеканалів, якими незабаром зможуть скористатися жителі Росії, увійдуть одна-дві українські телекомпанії.

"Найближчим часом я зустрінуся з керівниками російських ЗМІ, які будуть реалізовувати проект з організації мовлення на всій території Росії каналів наших найближчих друзів і сусідів в рамках цифрових можливостей. Серед них, наскільки я пам'ятаю, один або два українські канали", - сказав Мєдвєдєв.

Він уточнив, що "це буде по-суті тим пакетом, яким зможе скористатися найширше представництво української діаспори та в цілому всі, хто хоче отримувати інформацію в Росії українською мовою".

"Я думаю, це буде добрий внесок у розвиток наших відносин", - підкреслив Мєдвєдєв.

Нагадаємо, 5 березня у Москві відбулася зустріч президента Януковича з російським колегою Мєдвєдєвим і головою уряду Путіним.

Читайте також:

ПР підготувала закон про офіційний статус російської мови

На Донбасі зросла популярність української мови

ПР відклала референдум про державну російську мову

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: