Янукович пообіцяв надати козакам офіційний статус

Віктор Янукович услід за Віктором Ющенком пообіцяв козакам створити необхідні умови для їхньої участі у державних справах.

Кандидат в президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступив за надання козакам офіційного державного статусу.

"Вважаю, що настав той час, коли козакам потрібно надати офіційний статус, щоб вони займалися державною справою", - заявив Янукович під час візиту до Запорізької області.

Він додав, що "козаки повинні знайти своє місце у вихованні патріотичної молоді". Зокрема, Янукович схвалив пропозицію козаків про підготовку дітей-сиріт у військових навчальних закладах.

За результатами зустрічі Януковича з членами спілки козаків України "Військо Запорізьке" було підписано декларацію, в якій лідер "регіоналів" пообіцяв козакам у разі його перемоги на президентських виборах сприяти ухваленню закону "Про козацтво України", який стимулюватиме розвиток козацтва й підвищення його авторитету.

Також він пообіцяв сприяти створенню при Кабміні органу у справах козацтва, залучати членів козацьких організацій як експертів до участі в парламентських слуханнях, громадських обговореннях законопроектів, зареєстрованих депутатами Верховної ради - членами фракції ПР у парламенті.

Раніше президент Віктор Ющенко запропонував Верховній раді запровадити козацьку службу. За його проектом, щороку необхідно проводити Велику всеукраїнську козацьку раду і раз у 5 років обирати гетьмана України, який здійснюватиме свою діяльність на громадських засадах.

Читайте також:

Ющенко визнав вояків ОУН-УПА борцями за незалежність

Ющенко пропонує кожні 5 років обирати гетьмана України

Козаки підтримали Тимошенко

Янукович пообіцяв зайнятися російською мовою одразу після виборів

ВідеоЯнукович пообіцяв надати козакам офіційний статус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: