Янукович пообіцяв надати козакам офіційний статус

Віктор Янукович услід за Віктором Ющенком пообіцяв козакам створити необхідні умови для їхньої участі у державних справах.

Кандидат в президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступив за надання козакам офіційного державного статусу.

"Вважаю, що настав той час, коли козакам потрібно надати офіційний статус, щоб вони займалися державною справою", - заявив Янукович під час візиту до Запорізької області.

Він додав, що "козаки повинні знайти своє місце у вихованні патріотичної молоді". Зокрема, Янукович схвалив пропозицію козаків про підготовку дітей-сиріт у військових навчальних закладах.

За результатами зустрічі Януковича з членами спілки козаків України "Військо Запорізьке" було підписано декларацію, в якій лідер "регіоналів" пообіцяв козакам у разі його перемоги на президентських виборах сприяти ухваленню закону "Про козацтво України", який стимулюватиме розвиток козацтва й підвищення його авторитету.

Також він пообіцяв сприяти створенню при Кабміні органу у справах козацтва, залучати членів козацьких організацій як експертів до участі в парламентських слуханнях, громадських обговореннях законопроектів, зареєстрованих депутатами Верховної ради - членами фракції ПР у парламенті.

Раніше президент Віктор Ющенко запропонував Верховній раді запровадити козацьку службу. За його проектом, щороку необхідно проводити Велику всеукраїнську козацьку раду і раз у 5 років обирати гетьмана України, який здійснюватиме свою діяльність на громадських засадах.

Читайте також:

Ющенко визнав вояків ОУН-УПА борцями за незалежність

Ющенко пропонує кожні 5 років обирати гетьмана України

Козаки підтримали Тимошенко

Янукович пообіцяв зайнятися російською мовою одразу після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: