Янукович пообіцяв після виборів вирішити мовне питання

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що створить комфортні умови для розвитку російської мови в Україні.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович пообіцяв, що докладе усіх зусиль для швидкої імплементації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин. І заявив, що після президентських виборів мовне питання в Україні буде вирішено.

"Невирішеність цього питання сьогодні зокрема порушує права російськомовного населення. Упевнений в тому, що після цих президентських виборів це питання буде вирішено", - зазначив Янукович під час урочистостей на честь 66-ї річниці звільнення Донбасу від фашистських окупантів.

"Регіонал" підкреслив, що будуть створені комфортні умови для розвитку російської мови і культури російськомовного населення України.

"Україна - це багатонаціональна держава. І держава повинна створити умови для розвитку кожної нації, які б дозволили розвивати свої культурні традиції і комфортно почувати себе на території України", - наголосив Янукович, цитує прес-служба Партії регіонів.

На його думку, погіршення відносин з Росією розпочалося п'ять років тому, з приходом чинної влади.

"Я однозначно вважаю, що ситуація, яка є зараз у відносинах України і Росії, хвора. І це не трапилося сьогодні, це почалося п'ять років тому, з приходом до управління країною чинної влади. І та політика, яка проводилася Україною у відносинах з Росією, і призвела до сьогоднішнього стану", - сказав він.

"Я вважаю, що все, що робилося, засуджувалося як українським, так і російським народами. Перспектива? Все це дуже швидко відновиться. Не дозволять народи України і Росії по-іншому жити нашим державам. Я переконаний, що багатовікові традиції дружби українського і російського народів триватимуть", - резюмував Янукович.

Читайте також:

Тимошенко: російська мова ніколи не стане другою державною

Янукович зробить все, щоб російська мова стала державною

Влада Криму: Україна повинна розвивати російську мову

Міськраду Севастополя розпустять за введення російської мови у школах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: