Янукович пообіцяв Росії вирішити всі проблеми між країнами

Янукович має намір "перегорнути сторінку історії відносин України і Росії, в якій з'явилися проблеми".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович намагається закріпити сприйняття себе як політика, близького Росії, і налаштованого на тісну співпрацю з нею.

Янукович, який, очевидно, скоро буде офіційно оголошений переможцем президентських виборів, дав інтерв'ю російському державному агентству ИТАР-ТАСС.

"Перше рішення, яке ми повинні прийняти, - це імплементувати Європейську хартію мов, яка дасть можливість російськомовному населенню та іншим народам говорити рідною мовою", - сказав Янукович. Він розкритикував мовну політику попередньої влади. "Лжедемократи говорили про демократію, а все робили навпаки, блокували виконання Європейської хартії", - сказав лідер партії. "Нам треба розблокувати цей процес, і ми це зробимо", - підкреслив він.

Взагалі, попередню владу переможець другого туру виборів критикує різко. "Потрібно розуміти, в яких умовах ми починаємо працювати. Ми приймаємо зруйновану країну, зруйнована економіка у багатьох галузях", - продовжив Янукович. На його думку, "протягом п'яти років країною керували дилетанти, процвітала корупція, а чиновники відвикли виконувати закони". "Тому нам потрібен якийсь період часу, щоб навести порядок, вибудувати ефективну систему управління, подолати корупцію, захистити права людей", - сказав переможець президентських виборів.

В ефективності ж своєї політики він переконаний. "Моя послідовність і послідовність моєї команди в покращенні життя людей, в стабілізації політичної та економічної ситуації буде переконливою", - сказав він. За його словами, "чим більше буде проходити часу, тим більше це будуть відчувати люди". "Покращення життя, спокій у суспільстві буде незаперечною, я впевнений", - підкреслив лідер президентських перегонів.

Янукович підсумував: він має намір "перегорнути сторінку історії відносин України і Росії, в якій з'явилися проблеми".

"Ми всі були у великому подиві від того, що вони виникли", - відзначив він. "Ми відновимо наші дружні відносини", - запевнив лідер Партії регіонів.

"Наші економіки дуже сильно пов'язані одна з одною, промисловість має величезну кооперацію", - нагадав Янукович.

На його думку, "штучні бар'єри, які були створені за п'ять років між країнами, швидко зникнуть". "Це дасть можливість відновити обсяги торговельно-економічних відносин. Неприпустимо, що ми скотилися з 40 мільярдів доларів до 13 мільярдів. Це смішна цифра для наших країн", - сказав Янукович.

"Ми повинні відновити наші торгово-економічні відносини. І я думаю, що це відбудеться вже в повному обсязі у 2010 році", - додав він.

Також в інтерв'ю "Першому каналу" (Росія) Віктор Янукович заявив, що Україна готова підтримати ініціативу Росії і брати участь у створенні системи колективної європейської безпеки.

"Сьогодні не стоїть питання вступу України до НАТО. І ми вже на це питання відповіли, що Україна сьогодні зацікавлена в тому, щоб розвивався проект створення системи колективної європейської безпеки ", - сказав Янукович. Він заявив про готовність України брати участь в цьому проекті.

"Ми готові брати в ньому активну участь і підтримати ініціативу президента Дмитра Мєдвєдєва, до речі, яку підтримав президент Франції Ніколя Саркозі. І ми готові в цьому брати участь", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, 48,95% виборців проголосували за Януковича, 45,47% - за Тимошенко, за результатами підрахунку 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Читайте також:

Партія регіонів обіцяє, що 2004 рік не повториться

Янукович здійснить першу закордонну поїздку у Брюссель

Лукашенко привітав Януковича і нагадав про братерські відносини

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: