Янукович пообіцяв розібратися з присвоєнням Бандері звання Героя

Віктор Янукович на посаді президента пообіцяв розглянути питання про скасування присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Віктор Янукович
AFP
Віктор Янукович розгляне питання героїзації Бандери
Питання про скасування указу про присвоєння звання Героя України Степану Бандері буде розглянуто.

Про це в інтерв`ю російському телебаченню заявив Віктор Янукович.

"Це питання дуже резонансне для нашої країни і дуже сильно впливає на розкол нашої держави. Звичайно, я це питання у обов`язковому порядку розгляну. І ми ухвалимо рішення, щоб в майбутньому ніколи у нас в країні не виникали питання переписування історії", - запевнив Янукович.

Він вважає, що сам підхід до нагородження такими званнями неправильний, тому що ця нагорода сучасна і нагороджувати людей, яких вже немає, неправильно.

Щодо статусу російської мови в Україні Янукович зазначив, що історія останніх п`яти років "переконала український народ в тому, що не можна йти шляхом насильницької українізації і порушувати права російськомовного населення".

Він нагадав, що Україна ратифікувала Європейську хартію регіональних мов, "яка передбачає застосування російської мови на Україні в діловодстві, в медицині, в судочинстві і в усіх регіонах там, де є необхідність, вона застосовуватиметься".

"Тобто, права російськомовного населення не будуть утиснуті", - пообіцяв він.

Окрім цього, на думку Януковича, за ці п`ять років український народ втомився від політиків і від політизації життя", тому "сьогодні нам потрібно повернутися до життєвих проблем, до того, що цікавить людей".

"А це об`єднує, тому що незалежно від того, де живе лікар, вчитель, робітник будь-якого підприємства - на сході, на заході, в центрі або на півдні - вони всі хочуть, щоб вирішувалися соціальні питання, питання життєзабезпечення регіонів вирішувалися, щоб вони могли жити на стабільній території в Україні. Ось вирішення цих завдань на цьому шляху об`єднає український народ", - упевнений Янукович.

Він повідомив, що має намір ініціювати процес вдосконалення законодавчої системи, щоб вибори проводилися не частіше, ніж один раз у п`ять років.

"Проведення щорічно виборів вносять дестабілізацію, зокрема, економічну", - сказав він.

Також Янукович наголосив, що політики повинні нести відповідальність за все, що вони обіцяють виборцям, звітувати перед ними.

"Я сподіваюся, що мої перших п`ять років дадуть мені можливість подивитися через п`ять років людям в очі. Я вірю, що за перші п`ять років виконав те завдання, яке я намітив. Я зобов`язаний це зробити", - сказав він.

Як повідомлялося, 14 лютого ЦВК офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора Януковича переможцем виборів президента України.

Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол із "окремою думкою", в тому числі і заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

За офіційними результатами ЦВК, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47%. Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голос).

В той же час, штаб Юлії Тимошенко готовий оскаржити офіційні результати президентських виборів, як тільки одержить відповідний протокол Центральної виборчої комісії.

Читайте також:

Прихильники Януковича згортають наметове містечко під ЦВК

ПР сподівається, що Янукович стане президентом до кінця лютого

ЦВК офіційно оголосила Януковича переможцем виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: