Янукович пообіцяв слідувати спільній з Росією історії

Лідер ПР у черговий раз пообіцяв зробити російську мову другою державною і запевнив, що у відносинах із Росією буде орієнтуватися на спільну з нею історію.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович запевнив, що в разі свого обрання президентом він надасть статус державної російській мові та буде проводити політику, що відповідатиме спільній історії України та Росії.

Про це він заявив під час виступу на кримському телебаченні. "Питання російської мови. Ми в обов'язковому порядку, відразу після виборів проголосуємо в парламенті закон про мови. Нам для цього достатньо 226 голосів, і своєю рукою я цей закон підпишу, щоб раз і назавжди вирішити це питання", - сказав головний регіонал, в черговий раз забувши про Конституцію України.

Нагадаємо, згідно статті 10 Основного Закону, державною мовою є українська, і для зміни цього факту рішення повинні ухвалити не менше 300 депутатів Верховної ради. Після цього такі зміни мають бути затверджені на референдумі.

Відповідаючи на питання, якими він бачить відносини між Україною і Росією в майбутньому Янукович зазначив: "Ми будемо проводити політику, що відповідає нашій спільній історії і настроям українського і російського народів. Це - моя принципова позиція".

Він також висловив переконання, що непорозуміння в україно-російських відносинах з'явилися "завдяки" нинішній українській владі. При цьому Янукович пообіцяв врегульовувати усі спірні питання (зокрема, базування російського Чорноморського флоту в Україні) так, щоб не нашкодити відносинам із Росією.

Нагадаємо, лідер ПР вже неодноразово обіцяв зробити російську мову другою державною в Україні. Разом із тим, він запевняв, що такий статус російської не зашкодить українській мові.

Читайте також:

Мєдвєдєв буде фінансувати російськомовні ЗМІ України

Ющенко: громадяни України зобов'язані знати українську

Янукович: нереально заборонити говорити російською мовою

ВідеоЯнукович пообіцяв слідувати спільній з Росією історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: