Янукович пообіцяв Заходу сконцентруватися на вступі в ЄС

Віктор Янукович написав статтю для американського The Wall Street Journal, у якій пообіцяв повернути Україну обличчям до Заходу.

Новообраний президент Віктор Янукович вважає, що Україна має зосередити зусилля на вступі в Європейський союз і стати мостом між Сходом і Заходом. Про це Янукович написав у статті для впливового американського видання The Wall Street Journal.

"За минулий місяць Україна двічі продемонструвала, що вона цінує демократичні цінності і переконання, що голосування народу - це важливо", - відзначає він.

Необхідно "покласти край політичній плутанині", - продовжує Янукович. На його думку, єдиний спосіб - єднання головних політичних сил і їх лідерів одразу після оголошення і офіційного завірення результатів президентських виборів.

"Дозвольте мені заявити тут, що президентство Януковича буде твердо націлене на впровадження європейських цінностей в Україні", - йдеться в статті. Автор рекомендує не примушувати Україну "до помилкового вибору між перевагами Сходу і перевагами Заходу", пояснюючи, що це країна з європейською ідентичністю, що має також економічні і культурні зв'язки з Росією. "Ми відновимо відносини з Москвою як із стратегічним економічним партнером", - стверджує Янукович.

"Якщо ми хочемо стати мостом між двома важливими сферами, нам не можна просто вести розмови і давати обіцянки; ми повинні сформувати конкретну політику і добиватися реального прогресу", - наголосив він.

Якщо ми сподіваємося вступити в Європейський союз, ми зобов'язані забезпечити політичну стабільність і підтвердити, що є економічно життєздатною нацією. Ми повинні бути прагматиками і зосередити зусилля на вступі в ЄС. Ми повинні створити прозору політику, яка дозволить нашій економіці процвітати і продемонструє, що Україна додасть цінності ЄС, ставши його новим членом, пише новообраний президент.

Янукович зобов'язується зміцнити зв'язки з міжнародними фінансовими інститутами. Для зміцнення української економіки потрібно вирішити три основні задачі: створити робочі місця, стабілізувати ціни і забезпечити належний рівень зарплат і пенсій, вважає він.

"На посту президента я планую дати українцям країну, якої вони заслуговують, - Україну для народу", - наголошує Янукович.

Читайте також:

Янукович приєднає Україну до Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі

Творці російського фільму про УПА сподіваються, що Янукович дозволить їм прокат

Російський спікер порадив Януковичу не ігнорувати виборців Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: