Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович попросив Обаму про зустріч

Український президент привітав американського колегу з Днем Незалежності США та, "користуючись нагодою", попросив про зустріч.

Президент України Віктор Янукович привітав президента США Барака Обаму з Днем Незалежності Сполучених штатів та попросив про зустріч.

"Від імені українського народу та від себе особисто щиро вітаю Вас із національним святом - Днем незалежності Сполучених Штатів Америки. За період незалежності американська нація побудувала державу, яка стала зразком демократичного розвитку, дотримання прав людини, символом благополуччя і процвітання", - відзначив Янукович.

Він висловив упевненість, що стратегічне партнерство між Україною і США, "яке ґрунтується на спільних демократичних цінностях", і надалі буде зміцнюватися, а повага і взаєморозуміння будуть рости.

"Із задоволенням згадую нашу зустріч у рамках саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні в квітні цього року і, користуючись нагодою, висловлюю надію на зустріч з Вами найближчим часом для обговорення актуальних питань двостороннього та багатостороннього співробітництва. Бажаю Вам, вельмишановний пане президенте, міцного здоров'я та успіхів у Вашій відповідальній діяльності, а дружньому американському народу - щастя, добра і благополуччя ", - йдеться у зверненні Януковича.

Читайте також:

Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

ЗМІ: землі кримського винзаводу приєднають до "дачі Януковича"

Клінтон дала певні рекомендації Януковичу і МЗС

Обама надіслав Януковичу хвалебного листа

Залиште свій коментар

Вибір редакції