Янукович порадив жертвам корупції писати йому, або телефонувати

Президент зауважив, що розвиток України залежить, у тому числі, й від того, наскільки успішно країна боротиметься з корупцією.

Президент Віктор Янукович незабаром підпише закон про корупцію, ухвалений Верховною радою. Про це він повідомив у четвер під час засідання регіонального Комітету з економічних реформ при Закарпатській облдержадміністрації. У той же час президент запропонував жертвам корупції писати або телефонувати йому зі скаргами. Про це повідомляє пре-служба президента.

"Найближчими днями я підпишу закон про корупцію, прийнятий Верховною радою, який передбачає жорстку боротьбу з корупцією", - сказав Янукович, наголосивши, що корупція не дає країні розвиватися.

За словами президента, до нього надійшла інформація, що "деякі голови районних державних адміністрацій Закарпатської області займаються корупцією". Йдеться про корупцію у земельних питаннях, сфері бізнесу.

"Це тимчасове явище. Як тільки людина "потрапить в об’єктив" – вона буде негайно звільнена", - запевнив Янукович.

Він також попередив, що "якщо тут у влади були такі традиції – потрібно припинити це негайно".

"Я звертаюся до підприємців Закарпаття: пишіть мені листи або телефонуйте, надайте мені інформацію, хто вам перешкоджає працювати, вести бізнес", - наголосив президент.

Президент зауважив, що розвиток України залежить, у тому числі, й від того, наскільки успішно країна боротиметься з корупцією. На його думку, Україна – це "сучасна, позбавлена корупції держава. Це країна з європейськими стандартами".

Нагадаємо, Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв попросив представників малого і середнього бізнесу повідомляти про факти здирництва з боку міліції на "гарячу" лінію Кабінету Міністрів і телефон довіри МВС.

Читайте також:

Депутати втричі пом'якшили антикорупційний закон Януковича

СБУ: щороку кількість виявлених корупціонерів зростає на 15%

Регіонали шукатимуть корупціонерів у своїх лавах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: