Янукович порівняв журналістів з санітарами

Президент привітав працівників ЗМІ з нагоди Дня журналіста та побажав їм "об’єктивно і правдиво інформувати людей".

Президент Віктор Янукович вважає журналістів санітарами, які допомагають очищати суспільство від усіх негативних явищ. Про це сказано у привітанні Януковича з нагоди Дня журналіста.

"У день професійного свята бажаю журналістам України нових можливостей в реалізації їхніх завдань – високо нести стандарти журналізму, завжди бути надійним комунікатором суспільства, об’єктивно і правдиво інформувати людей про все, що відбувається в країні та світі", - йдеться у привітанні, оприлюдненому прес-службою глави держави.

На думку Януковича, журналістика в Україні "стала чутливим барометром розвитку демократичних процесів, санітаром, що допомагає очищати суспільство від усіх негативних явищ, значимим помічником в боротьбі з корупцією".

"Переконаний, журналісти і надалі залишатимуться на вістрі життя і зроблять вагомий внесок у справу реформування нашої країни. А влада робитиме все для дальшого розвитку свободи преси в Україні", - зазначив президент.

Він пообіцяв, що влада "робитиме все для подальшого розвитку свободи преси в Україні".

6 червня близько шістдесяти журналістів прибули до резиденції Віктора Януковича у Межигір'ї, щоб проконтролювати виконання рішення суду, який заборонив їм проводити пікетування.

Проте коли з резиденції виїхав кортеж Віктора Януковича, він на великій швидкості проїхав повз журналістів, які зібралися біля воріт.

Читайте також:

Десятки журналістів зібрались під "Межигір'ям": Янукович швидко поїхав

Янукович не збирається пускати журналістів у Межигір'я

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: