Янукович порівняє зловживання урядів Тимошенко і Азарова

Президент звернув увагу на те, що упродовж 2010 року також було порушено багато кримінальних справ проти чиновників уже нової влади, яким висунуті звинувачення у корупції.

Президент Віктор Янукович відкидає звинувачення у політичних переслідуваннях посадовців уряду Юлії Тимошенко. Він висловився за необхідність після розслідування зловживань попереднього уряду перевірити на предмет корупції діяльність Кабміну Миколи Азарова.

Про президент заявив 25 лютого в рамках проекту "Розмова з країною".

"Безумовно, я хотів би, щоб якомога скоріше ці слідчі дії (стосовно колишніх урядовців – ред.) були закінчені і доведені до суду, а суди прийняли рішення. І вже у судах ми отримаємо відповіді на питання: дійсно там була якась політика чи не було", - сказав Янукович.

Президент зауважив, що ніхто не подав у суд на міжнародні аудиторські компанії, які перевіряли діяльність попередньої влади і виявили при цьому порушення законів і факти корупції. "Тобто, жодної судової скарги немає. А правоохоронні органи відкрили свої кримінальні справи за матеріалами аудиторських компаній, і вони зараз досліджують", - зазначив Янукович.

При цьому він звернув увагу на те, що упродовж 2010 року також було порушено багато кримінальних справ проти чиновників уже нової влади, яким висунуті звинувачення у корупції.

"Прикладів також буде багато, і кожного року цих прикладів надалі буде більше і більше. До речі, я попросив уряд, щоб вони продовжили роботу цих аудиторських компаній в Україні за 2010 рік. І ми подивимося, що вони знайдуть, які порушення у 2010 році вже були при роботі чинної влади", - зауважив Янукович.

Читайте також:

Янукович хоче, щоб чиновники декларували свої витрати

Янукович заявив, що ЗМІ лають його за гроші

Янукович визнав Голодомор геноцидом, але не тільки українців

ВідеоЯнукович порівняє зловживання урядів Тимошенко і Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: