Янукович порівняє зловживання урядів Тимошенко і Азарова

Президент звернув увагу на те, що упродовж 2010 року також було порушено багато кримінальних справ проти чиновників уже нової влади, яким висунуті звинувачення у корупції.

Президент Віктор Янукович відкидає звинувачення у політичних переслідуваннях посадовців уряду Юлії Тимошенко. Він висловився за необхідність після розслідування зловживань попереднього уряду перевірити на предмет корупції діяльність Кабміну Миколи Азарова.

Про президент заявив 25 лютого в рамках проекту "Розмова з країною".

"Безумовно, я хотів би, щоб якомога скоріше ці слідчі дії (стосовно колишніх урядовців – ред.) були закінчені і доведені до суду, а суди прийняли рішення. І вже у судах ми отримаємо відповіді на питання: дійсно там була якась політика чи не було", - сказав Янукович.

Президент зауважив, що ніхто не подав у суд на міжнародні аудиторські компанії, які перевіряли діяльність попередньої влади і виявили при цьому порушення законів і факти корупції. "Тобто, жодної судової скарги немає. А правоохоронні органи відкрили свої кримінальні справи за матеріалами аудиторських компаній, і вони зараз досліджують", - зазначив Янукович.

При цьому він звернув увагу на те, що упродовж 2010 року також було порушено багато кримінальних справ проти чиновників уже нової влади, яким висунуті звинувачення у корупції.

"Прикладів також буде багато, і кожного року цих прикладів надалі буде більше і більше. До речі, я попросив уряд, щоб вони продовжили роботу цих аудиторських компаній в Україні за 2010 рік. І ми подивимося, що вони знайдуть, які порушення у 2010 році вже були при роботі чинної влади", - зауважив Янукович.

Читайте також:

Янукович хоче, щоб чиновники декларували свої витрати

Янукович заявив, що ЗМІ лають його за гроші

Янукович визнав Голодомор геноцидом, але не тільки українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: