Янукович поскаржився Пьоттерінгу на "безсистемний підхід" ЄС щодо України

Лідер ПР невдоволений жорстким візовим режимом між Євросоюзом та Україною.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович висловлює занепокоєння у зв’язку із безсистемним підходом Європейського Союзу до питання лібералізації візового режиму з Україною.

Про це Янукович заявив сьогодні під час зустрічі з президентом Європейського парламенту Гансом-Гертом Пьоттерінгом у Києві.

Зокрема, він назвав візит президента Європарламенту до Києва визначною подією як для держави в цілому, так і для Верховної ради. Звертаючись до Пьоттерінга, Янукович висловив сподівання, що якнайскоріше підписання угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом дозволить вирішити багато проблемних питань, які існують у відносинах сторін.

"Перш за все, одне з питань, яке є найбільш чутливим, – це візовий режим", - сказав Янукович, додавши, що ПР нещодавно звернулася до Європейської комісії з "великим проханням терміново розглянути це питання".

"Тому що від його вирішення залежить доля багатьох українців, які не мають сьогодні можливості своєчасно виїхати до країн ЄС", - пояснив Янукович.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, президент Європарламенту Ганс-Герт Пьоттерінг виступив перед депутатами Верховної ради. Серед іншого він заявив, що нова програма "Східне партнерство", яка регламентуватиме співпрацю ЄС та України, буде сформована у червні після обрання нового складу Європарламенту.

Читайте також:

Європа пообіцяла захищати суверенітет України

Європа розповіла Україні, як правильно вийти з кризи

Литвин пропонує брати плату за в'їзд в Україну

Візи для європейців Україна готова запровадити до травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: