Янукович повернув у Раду закон про держзакупівлі

Президент, як і очікувалося, повернув резонансний закон у парламент на доопрацювання.

Президент Віктор Янукович застосував право вето до закону, яким Верховна рада встановила вповноваженим органом влади з проведення державних закупівель Міністерство економіки. 16 березня президент повернув закон у парламент.

Про це журналістам повідомила заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман.

Таким чином, в Україні вже два роки відсутній закон, який би регулював питання щодо закупівлі товарів за державні кошти.

Раніше Герман повідомляла, що Янукович відмовився підписувати закон, який регулює процедуру держзакупівель. Це також прогнозували найближчі соратники Януковича з Партії регіонів.

Як повідомлялося, 11 лютого Рада встановила вповноваженим органом влади з проведення держзакупівель Мінекономіки.

Зокрема, парламент сконцентрував всі регуляторні й контролюючі функції з держзакупівель у компетенції Мінекономіки, крім розгляду скарг на дії замовника.

Для цього Рада вирішила створити спеціальний орган оскарження при Мінекономіки, причому його рішення обов'язкові для виконання учасниками держзакупівель і можуть бути оскаржені в судовому порядку.

Цей орган повинен складатися з 14 людей, 7 з яких, як передбачено законом, представляють держоргани, а інші вибираються Мінекономіки із числа незалежних експертів на конкурсі (їхнє призначення узгоджується з низкою парламентських комітетів).

Читайте також:

Янукович ветував закон про держзакупівлі

ПР: Янукович може ветувати закон про держзакупівлі

Рада ухвалила закон про держзакупівлі

ВідеоЯнукович повернув у Раду закон про держзакупівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: