Янукович повернувся в Україну з краденою картиною

Янукович завершив свій візит до Німеччині і, повертаючись в Україну, вивіз із собою раніше вкрадену картину Караваджо "Поцілунок Іуди".

Президент Віктор Янукович завершив свій візит до Німеччини і вилетів в Україну.

Зазначимо, у ході візиту президент України зустрівся з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Федеральним президентом Німеччини Крістіаном Вульфом, віце-канцлером, Федеральним міністром закордонних справ Гідо Вестервелле.

Під час зустрічі Янукович розповів Німеччини про демократизацію України, також пообіцяв почати в своїй країні боротьбу з корупцією, у тому числі в економіці і судовій системі, а також запросив в Україну німецьких інвесторів.

Також Віктор Янукович привіз в Україну картину Караваджо "Поцілунок Іуди", яка була передана українській делегації під час його офіційного візиту до Німеччини.

Реставрацію картини планується провести в Києві кращими фахівцями із залученням іноземних експертів. Після реставрації картина буде повернена до одеського музею, звідки вона була викрадена, але лише після того, як у Музеї буде встановлений належний рівень охорони.

Як повідомлялося раніше, 30 серпня у Берліні відбулася церемонія передачі українській стороні картини Мікеланджело Мерізі да Караваджо "Поцілунок Іуди".

Сенатор Берліна разом із генпрокурором ФРН, керівництвом Берлінської картинної галереї та представники німецької федеральної поліції передали міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову полотно, яке під охороною було доставлене на аеродром.

Нагадаємо, картину Караваджо "Поцілунок Іуди" або "Взяття Христа під варту" викрали з Одеського музею Західного та Східного мистецтва у серпні 2008 року. 25 червня цього року у місті Берлін працівники карного розшуку МВС України спільно з німецькими колегами затримали членів транснаціональної групи, а викрадену картину вилучили у злочинців.

Читайте також:

Черговий конфуз: Янукович переплутав Ірландію з Італією

Українці у Німеччині зустріли Януковича акцією протесту

Тимошенко: поки Янукович у Німеччині говорив про демократію, в Україні її обмежили

Янукович повернувся з Німеччини задоволений

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: