Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

Свою заяву президент зробив під час виступу на засіданні високого рівня Генасамблеї ООН із профілактики неінфекційних захворювань і боротьби з ними.

Президент Віктор Янукович заявляє, що завдяки підвищенню акцизу та обмеженню куріння в громадських місцях знизилася кількість курців. Таку заяву він зробив під час виступу на засіданні високого рівня Генасамблеї ООН із профілактики неінфекційних захворювань і боротьби з ними.

"Одним із пріоритетних напрямків нашої державної політики є боротьба з тютюнокурінням. Завдяки підвищенню акцизу, більш жорстким вимогам з торгівлі, забороні реклами, обмеженню куріння в громадських місцях уже є відчутні результати: можна стверджувати, кожен четвертий покинув курити", - сказав Янукович.

Крім того, з його слів, в Україні зменшилася кількість загиблих у дорожньо-транспортних пригодах.

"За 3 роки кількість загиблих у результаті ДТП зменшилася в 2,4 разу. Це результат комплексної політики: покращення якості доріг, посилення санкцій за порушення правил дорожнього руху та боротьби з корупцією в рядах дорожньо-патрульної служби", - сказав Янукович.

Також він зазначив, що у 2011 році почав працювати національний проект "Нове життя", у рамках якого найближчим часом відкриються спеціалізовані перинатальні центри в 4 регіонах країни для покращення медичних та інфраструктурних умов для народження дитини.

Крім того, президент заявив, що Україна приділяє істотну увагу популяризації спорту як запоруки здорового способу життя, і з цією метою по всій країні масово будують спортивні майданчики і стадіони.

5 вересня Міністерство освіти і науки, молоді та спорту висловило стурбованість поширенням тютюнокуріння в учнівському середовищі.

За даними Міносвіти, серед учнівської молоді віком 15-16 років 63% юнаків і дівчат уже мають досвід куріння.

Читайте також:

Сигарети знову можуть подорожчати

В Росії вимагають заборонити сигарети для дівчат-підлітків

Європа переходить на протипожежні сигарети

Виробництво сигарет в Україні скоротилось на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: