Янукович пояснив, чим його адміністрація займеться після реорганізації

В результаті перерозподілу обов’язків в Адміністрації президента у підпорядкуванні її голови Сергія Льовочкіна виявилися радники президента.

Оприлюдена нова схема розподілу обов'язків між главою Адміністрації президента (АП), його заступниками та радниками глави держави. У результаті реорганізації, яку Віктор Янукович провів 5 квітня, в АП посилилися економічний і силовий блоки.

У підпорядкуванні глави АП Сергія Льовочкіна виявився і створений президентом інститут радників-керівників головних управлінь.

Крім трьох заступників голови АП у підпорядкуванні Льовочкіна виявилися радники президента-керівники головних управлінь АП. Ці посади з'явилися після реорганізації АП, тоді були скорочені 6 з 9 заступників глави АП, але загальна чисельність адміністрації з 424 штатних одиниць зросла до 514. Крім того, в АП було створено 4 нових головних управління, повідомляє "Коммерсант Украина".

Перший заступник глави АП Ірина Акімова не тільки зберегла свою посаду, а й розширили коло своїх повноважень - під її керівництвом тепер будуть працювати не два, а три управління: з питань економічної політики і проведення економічних реформ; з питань реформування соціальної сфери; із забезпечення зв'язків з Кабінетом міністрів.

Не змінилися повноваження заступника глави АП Станіслава Скубашевського - в його управлінні залишилися питання регіональної та кадрової політики, а також Головне контрольне управління.

Більш напружений робочий графік буде у заступника голови АП Олега Рафальського, який буде курирувати чотири управління замість одного.

Крім головного управління документального забезпечення, яке і раніше знаходилося в підпорядкуванні Рафальського, йому підпорядковані головне управління забезпечення доступу до публічної інформації, управління державних нагород і головне управління з питань організаційного забезпечення (два останні перейшли до нього безпосередньо з підпорядкування Сергія Льовочкіна).

Чотири управління виявилося і у представника президента в Конституційному суді Олени Лукаш. Крім представництва президента в КС, під її керівництвом виявилися управління з питань громадянства, державно-правове управління та управління з питань звернень громадян. Колега Лукаш, радник президента Юрій Ладний, як і на попередній посаді заступника голови АП, буде курирувати Головне управління з питань державного протоколу і церемоніалу.

Як відомо, шістьох скорочених заступників глави АП Віктор Янукович перепризначив своїми радниками. Зокрема, Андрій Портнов в АП став керівником головного управління з питань судоустрою, Андрій Гончарук - керівником головного управління з міжнародних відносин, Марина Ставнійчук очолила головне управління з питань конституційно-правової модернізації.

Колишній заступник глави АП Ганна Герман, нині радник президента-керівник головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань, в результаті реорганізації втратила контроль над прес-службою АП та управлінням з підготовки виступів президента.

Читайте також:

Янукович ліквідував низку держслужб, але створив ще більше нових

Герман запевнила, що від перестановок у АП нічого не зміниться

Льовочкін заявив, що Янукович залишається найбільш рейтинговим політиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: