Янукович пояснив, чому відновили кримінальну справу проти Тимошенко

Віктор Янукович про порушення справи проти Юлії Тимошенко: "Це не справа президента, це справа Генеральної прокуратури. І далі справа суду".

Кримінальна справа проти Юлії Тимошенко була відновлена, оскільки процедура її розслідування не закінчена, заявив президент Віктор Янукович.

На питання журналіста, чи хотів би він, щоб у цій справі був вирок і щоб Тимошенко була відправлена до в'язниці, глава держави відповів: "Справа в тому, що у 2005 році помаранчева влада припинила процес розслідування цієї справи. Так заявив Генеральний прокурор. Це не справа президента, це справа Генеральної прокуратури. І далі справа суду".

Янукович підкреслив, що президент не втручається в роботу Генеральної прокуратури і в роботу судової влади.

"Зараз відновлена ця справа тому, що процедура розслідування не закінчена. Про це заявив Генеральний прокурор. В залежності від того, який буде результат розслідування, рішення буде прийматися. Для мене не має значення, до якої партії належить людина. Дуже важливо, щоб правоохоронні органи і судова система діяли в межах закону і не порушували права людини", - наголосив він.

Нагадаємо, 12 травня Юлію Тимошенко викликали до Генпрокуратури, де вручили їй копії постанов про порушення проти неї кримінальної справи.

Як пояснили в ГПУ, "дана кримінальна справа порушена у травні 2004 року та була закрита передчасно у січні 2005 року без виконання у повному обсязі всіх необхідних слідчих дій, як це передбачено ст. 22 КПК України". У зв'язку з цим на даний час досудове слідство у справі поновлено.

Тимошенко звинувачують у спробі дати хабарі суддям Верховного суду України. Сама Тимошенко вважає виклик до Генеральної прокуратури "початком репресій" проти неї, оскільки її команда "заважає владі незаконно приватизувати головні державні монополії".

Читайте також:

Адвокати Тимошенко оскаржать порушення проти неї кримінальної справи

Тимошенко заявила, що розправу над нею приурочили до приїзду Мєдвєдєва

Генпрокуратура пояснила, у чому звинувачують Тимошенко

Проти Тимошенко порушили справу семирічної давнини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: