Янукович поїде до Росії

Прем'єр-міністр поїде до Москви для проведення другого засідання Міжурядового комітету з питань економічного співробітництва.


Прем'єр-міністр України Віктор Янукович у ході поїздки до Москви (Росія) для проведення другого засідання Міжурядового комітету з питань економічного співробітництва 21-22 червня планує зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це Янукович сказав на прес-конференції в Києві.

"Під час проведення цього міжурядового комітету ми, як завжди, напередодні домовилися про зустріч із президентом Путіним", - сказав Янукович.

Він зазначив, що після повернення президента України Віктора Ющенка з неформальної зустрічі голів країн-учасниць СНД, яка пройшла 10 червня в Санкт-Петербурзі, вони обговорили рівень україно-російської співпраці .

Зі слів Януковича, у них з Ющенком спільне бачення пріоритетів, виходячи з яких, уряд буде відстоювати державні інтереси України.

Прем'єр зазначив, що на серпень заплановано друге засідання міждержавної україно-російської комісії "Ющенко-Путін", і міжурядовий комітет повинен напрацювати ряд важливих питань для розгляду їх на вищому рівні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: