Янукович поїхав до Мєдвєдєва в Геленджик

Президенти зустрінуться у рамках першого російсько-українського міжрегіонального економічного форуму та обговорять питання співпраці на 2011-2015 роки.

Президенти України і Росії Віктор Янукович та Дмитро Мєдвєдєв 4 жовтня обговорять питання економічного та прикордонного співробітництва в рамках першого російсько-українського міжрегіонального економічного форуму в Геленджику (РФ).

"До форуму приурочене підписання низки документів, зокрема протокол про співробітництво між російським і українським спілками промисловців і підприємців, угода між адміністрацією Краснодарського краю і Запорізькою областю України, програма міжрегіональної і прикордонної співпраці РФ і Україною на 2011-2015 роки", - повідомив помічник президента РФ Сергій Приходько.

У рамках форуму Мєдвєдєв і Янукович проведуть зустріч, в ході якої президенти обговорять "актуальні питання двосторонніх зв'язків, взаємодію в області енергетики, спільні проекти в авіабудуванні і в галузі космосу і, природно, міжрегіонального транскордонного співробітництва".

Приходько також додав, що зустріч розглядається як етап підготовки до наміченого на листопад цього року засідання міждержкомісії.

Торкаючись питання будівництва Керченського мосту, помічник президента РФ зазначив, що для прийняття політичного рішення необхідно з'ясувати техніко-економічне обгрунтування проекту.

Пояснюючи теми переговорів, він розповів, що в області енергетики йдеться про необхідність "визначитися з політичними підходами до посилення взаємодії атомного енергопромислового комплексу Росії та Україні".

Серед питань, що плануються обговоритися в рамках зустрічі, стануть досвід двох країн у підготовці Євро-2012 і Сочі-2014, а також питання, пов'язані зі спрощенням пересування громадян і товарів через російсько-український держкордон, облаштуванням пунктів пропуску.

Читайте також:

Янукович поїде до Мєдвєдєва поглиблювати українсько-російські зв'язки

Янукович і Мєдвєдєв зустрінуться на курорті

Янукович приїде до Мєдвєдєва 4 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: