Янукович поїхав на Галичину агітувати за себе

Кандидат у президенти закликав прикарпатців не вірити його опонентам.

Кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович свою сьогоднішню поїздку на Прикарпаття називає знаковою.

Про це він сказав сьогодні у прямому ефірі обласного телебачення "Галичина" в Івано-Франківську.

"Для мене ця поїздка є дуже знаковою. Я багато часу не був у цьому регіоні, а коли почув різні плітки, які про мене розповідають мої опоненти, я вирішив приїхати і, як кажуть, подивитися людям в очі, – наголосив лідер Партії регіонів. - Я завжди з повагою ставився до цього регіону. Я дуже часто у своєму житті тут бував, відпочивав і зустрічався з друзями. Для мене це було приємною подією в моєму житті - перебування в цьому краї".

Кандидат у президенти закликав прикарпатців не вірити його опонентам. "Не вірте моїм опонентам, які мною лякають сьогодні Галичину, – зауважив Янукович. - Я хочу запевнити вас у тому, що для мене принциповими є такі принципи як справедливість, як справедливе ставлення до кожної людини, як рівність людей перед законами, як повага до кожної людини, якою б мовою вона не розмовляла чи якої б вона не була національності і віросповідання. Я вважаю, що ми повинні поставити крапку на питанні, я сказав би так, розколу між людьми в Україні".

За словами лідера Партії регіонів, "прості люди однакові всюди і всі хочуть нормально жити, щоб у нас була сильна країна і стабільна ситуація у державі, щоб держава була справедливою для людей і права кожної людини були враховані".

"Усе це ми забезпечимо, і та програма, з якою я пішов на вибори, розрахована на 10 років, - додав Янукович. - Я вважаю, що цей термін дасть мені можливість суттєво підняти рівень життя людей і почати розбудову сильної країни, якою ми будемо пишатися. І тому наше покоління, яке несе відповідальність за стан справ у країні, повинне власними руками побудувати сильну країну. І це ми зробимо з вами".

Він закликав усіх до єднання: "Я запрошую усіх на шлях єднання. На шлях, який дасть нам можливість зробити сильною Україну, яку поважатимуть у світі".

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман прокоментувала поїздку свого лідера на Прикарпаття.

"Сьогодні була несподівана доброзичливість, - наголосила вона. – Ще п’ять років тому ми про це не могли й думати. Люди підходили до Віктора Федоровича, фотографувалися з ним і самі казали, що п’ять років тому вони б цього не зробили. Вони також одержали відповіді на свої запитання і розвіяли сумніви щодо нашого лідера, які в них ще були".

Читайте також:

У Тимошенко і Януковича з’явився конкурент у боротьбі за "Межигір’я"

Секретаріат президента обіцяє фальсифікацію до 20%

Опитування: Янукович перемагає Тимошенко з різницею в майже 17%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: