Янукович ліквідує Інститут національної пам’яті та Гідрометцентр

За новим указом Януковича, в Україні буде ліквідовано 40 держустанов, зокрема,  Державна гідрометеорологічна служба ті Інститут національної пам’яті.

Згідно з проектом указу президента Віктора Януковича "Про систему центральних органів виконавчої влади" в Україні передбачена ліквідація 40 державних структур.

Зокрема, зникнути повинні Держкомітет з питань національностей та релігій, Держслужба туризму і курортів, Держслужба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон Україні, Держсоцслужба для сім'ї, дітей та молоді, Державна гідрометеорологічна служба.

Крім того, проект указу передбачає ліквідацію ряду державних департаментів. Зокрема, Держдепартаменту з питань банкрутства, з питань зв'язку, автотранспорту, адаптації колишніх військових, інтелектуальної власності, пожежної безпеки і т.д.

У тому ж списку - державне агентство України з інвестицій та інновацій та ряд інспекцій: державна житлово-комунальна, з контролю якості вугільної продукції та з використання та охорони земель, а також комітет контролю за наркотиками.

Останнім підпунктом в "ліквідаційному" розділі проекту президентського указу стоїть Інститут національної пам'яті.

Як повідомлялось, в Адміністрації президента готують реформу щодо скорочення міністерств. З 20 існуючих залишать 12, а загальна кількість центральних органів виконавчої влади скоротиться майже наполовину.

Читайте також:

Реформи Януковича: з 20 міністерств залишиться тільки 12

Льовочкін сказав, коли Янукович скоротить Кабмін

Витрати на нову владу України зросли на чверть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: