Янукович пожалівся президенту Європарламенту на Тимошенко

Віктор Янукович зустрівся з президентом Європарламенту Єжи Бузеком і розповів йому, які фальсифікації готує Тимошенко.

Кандидат в Президенти України Віктор Янукович зустрівся з президентом Європарламенту Єжи Бузеком. Янукович подякував Єжи Бузеку за можливість зустрітися в цей складний для України час, підкресливши, що виборча кампанія вийшла на фінішну пряму, і часу до виборів залишилося зовсім небагато.

Лідер ПР висловив надію, що Новорічні свята знизять рівень політичного протистояння учасників виборчої кампанії.
"Новорічні свята внесуть гарний відтінок у виборчу кампанію. Люди на Новий рік добрішають, більше займаються особистими справами, родинами. Тому я дуже сподіваюся, що політичного екстремізму стане помітно менше", - наголосив Віктор Янукович.

Він переконаний в тому, що "ті, хто будуть намагатися його сповідувати, отримають тільки мінуси. Це буде тільки дратувати людей".

Говорячи про те, як, на його думку, відбувається виборча кампанія, Віктор Янукович висловив стурбованість, що готуються фальсифікації результатів волевиявлення громадян з боку чинної влади. "Прем'єр-міністр Тимошенко готується до фальсифікацій результатів, тому що в неї немає жодних шансів перемогти", - переконаний лідер Партії регіонів.

Він підкреслив, що його політична сила зацікавлена в тому, "щоб вибори в Україні пройшли чесно, прозоро і демократично".

З цією метою Віктор Янукович має намір встановити тісні робочі контакти з міжнародними спостерігачами, які будуть негайно проінформовані про порушення.

Голова Партії регіонів переконаний, що міжнародні спостерігачі, представники Євросоюзу, які приїдуть в Україну, здатні стримати владу в застосуванні масштабних фальсифікацій і використанні адміністративного ресурсу.

Він також висловив занепокоєння тим, що міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко відкрито підтримує кандидата на пост президента Тимошенко, і як наслідок цього, відбувається політизація правоохоронних органів. Зрозуміло, що "опозиція не має можливості застосування адміністративного ресурсу, і в цих умовах не захищена від сваволі влади", - заявив Янукович.

Як відомо Янукович також заявив, що вважає неетичним використовувати астрологічні символи для ведення виборчої кампанії, як це робить Тимошенко.

Читайте також:

Янукович не заперечуватиме, якщо він схожий на Тигрюлю

На Донбасі за Януковича готові проголосувати більше половини виборців

Тимошенко заявила, що ніхто, окрім неї, не захистить країну

Тимошенко викличе Януковича на дебати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: