Янукович: "Регіони" заблокують отримання кредиту МВФ

Партія регіонів переконана, що умови, які Міжнародний валютний фонд висунув Україні, перетворить населення країни на жебраків.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що його політична сила не допустить отримання Україною кредиту Міжнародного валютного фонду на умовах, які можуть призвести до погіршення життя людей.

”Ми за те, щоб Україна отримала кредит МВФ. Але ми ніколи не допустимо, щоб Україна погодилася на такі умови цього кредиту, які б суттєво погіршили життя малозабезпечених громадян”, - йдеться у заяві Януковича.

За його словами, уряд пропонує сьогодні погодитися на те, щоб дрібний та середній бізнес замість 84 грн соціального податку платив 200 грн.

”Адже це означає, що через кілька місяців нинішні дрібні підприємці, а їх в Україні півтора мільйона, поповнять армію безробітних”, - впевнений Янукович, наголосивши, що ”Партія регіонів ніколи не допустить цього”.

”Уряд погоджується на умову Міжнародного валютного фонду, яка ліквідовує пільги та субсидії на оплату комунальних послуг. Це означає, що малозабезпечені громадяни будуть платити за комунальні послуги в чотири рази більше. Партія регіонів не допустить прийняття такого закону”, - заявив він.

Янукович також стверджує, що уряд погоджується з Міжнародним валютним фондом збільшити пенсійний вік громадян, і має намір зробити це вже в 2009 році. При тому, як зауважує Янукович, що в Україні найнижча в Європі тривалість життя, і багато людей можуть просто не дочекатися своєї пенсії.

”Партія регіонів рішуче заявляє – ми не дозволимо нинішній владі знущатися над народом України. Ми не допустимо, щоб у цьому залі були прийняті закони, які перетворять на жебраків більшість наших співвітчизників”, - запевнив Янукович.

Читайте також:

У президента очікують грошей від МВФ у травні

МВФ задоволений тим, що українські політики готові об'єднатися

МВФ прогнозує падіння української металургії та машинобудування

МВФ таки вимагає збільшення пенсійного віку в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: